w
googluj
pl

Spiffy 0.6.0


Spiffy to przyjazne narzędzie do obsługi poczty Gmail. Program monitoruje wskazane przez użytkownika konta, wyświetlając powiadomienia o nowych wiadomościach. Spiffy nie zajmuje dużej ilości zasobów systemowych, jest także prosty w konfiguracji i obsłudze.

Aplikacja pozwala na śledzenie maksymalnie pięciu kont pocztowych Google (także w domenach Google Apps). Dla każdego z nich można przypisać oddzielne opcje, takie jak: interwał odświeżania skrzynki, monitorowana etykieta, dźwięk powiadomienia. Wszystkie informacje na temat działania narzędzia znajdziemy w jego głównym oknie. W centralnej części znajduje się lista, zawierająca zdarzenia ułożone w porządku chronologicznym. Program mimo dosyć ubogiego interfejsu, spełnia swoje zadanie bardzo dobrze. Co więcej, posiada szereg przydatnych opcji konfiguracyjnych.

Pozostałe funkcje aplikacji:
- przypominanie o zaległych powiadomieniach,
- minimalizacja do zasobnika systemowego,
- sprawdzanie aktualizacji,
- tryb "zawsze na wierzchu",
- obsługa przezroczystości,
- proste dodawanie programu do autostartu systemu Windows,
- sprawdzanie poczty przy uruchamianiu,
- wyświetlanie licznika nowych wiadomości,
- zaawansowane opcje dotyczące wyglądu powiadomień (możliwość dostosowania poszczególnych elementów okna, takich jak tytuł, nadawca, treść czy tło),
- możliwość zmiany koloru ikony na pasku zadań,
- konfiguracja akcji myszy,
- obsługa serwerów proxy,
- możliwość zmiany domyślnej przeglądarki bądź też lokalizacji Gmail.

Aplikacja jest dostępna bezpłatnie na zasadach licencji freeware - może być używana w zastosowaniach niekomercyjnych i komercyjnych. Narzędzie posiada oddzielny instalator, niemniej może być uruchamiane z poziomu kluczy USB lub kart pamięci - wystarczy jako lokalizację docelową wybrać katalog znajdujący się na tych nośnikach.

Wymagania!
Program do poprawnego funkcjonowania wymaga pakietu .NET Framework w wersji 2.0 lub wyższej.

Spolszczenie!
Spiffy posiada polską wersję interfejsu - należy ją ustawić ręcznie. W tym celu wchodzimy do okna ustawień, w polu "Language" wybieramy pozycję "Polish" i uruchamiamy ponownie aplikację.

Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows XP/Vista/7
Oceń program:
-/5

Ocena: 4 (3 głosów)

Strefa Download programu
SpiffySpiffy 0.6.0
Wersja stabilna
0.29 MB | 2013-03-25

Ilość pobrań: 600 | W tym miesiącu: 0 | W poprzednim miesiącu: 9

Komentarze (2)
Spiffy
avatararrow
~Łukasz | 2012.10.15 13:12
0 Oceniam pozytywnieOceniam negatywnieZgłoś nadużycie
Super programik dla tych którzy chcą być na bieżąco informowani o nowych wiadomościach email a chcą odbierać poczte przez przeglądarkę. Programik działa w tle jak Gmail Notifier i jest od niego znacznie lepszy a do tego darmowy. Polecam !
Spiffy 0.5.11
avatararrow
~sodoma | 2012.10.09 08:49
1 Oceniam pozytywnieOceniam negatywnieZgłoś nadużycie
Dodatek Simple Mail Checker integruje się z przeglądarkami z serii "chromopochodnych".Inne przeglądarki maja również dodatki tego typu.Więc spiffy można stosować pewnie niezależnie od rodzaju przeglądarki.Warto wypróbować.
Spiffy 0.5.11