w
googluj

MiTeC Internet History Browser 2.1.0.0


Chcąc uzyskać dostęp do historii przeglądania internetu, konieczne jest uruchomienie przeglądarki. Gdy używamy kilku przeglądarek jednocześnie, na przykład każdej do innych zastosowań, a chcemy szybko odnaleźć stronę, którą odwiedziliśmy w jednej z nich, przebijanie się przez historie wszystkich przeglądarek po kolei może być męczące.

MiTeC Internet History Browser jest niewielkim, bezpłatnym i banalnym w obsłudze narzędziem, służącym do zbierania historii ze wszystkich przeglądarek internetowych na komputerze i wyświetlania ich na jednej, przejrzystej liście. Program dysponuje eleganckim interfejsem graficznym.

By rozpocząć jego pracę, należy użyć przycisku „Scan”, co – jak łatwo się domyślić – spowoduje rozpoczęcie skanowania przeglądarek internetowych.

Proces ten nie powinien potrwać dłużej niż kilka sekund, a jego efektem finalnym jest wspomniana wcześniej lista, podzielona na dni i zawierająca dokładny (co do sekundy) czas odwiedzin na danej stronie, jej nazwę, adres oraz całkowitą liczbę naszych odwiedzin. W programie znalazło się też miejsce dla wyszukiwarki, dzięki której błyskawicznie odnajdziemy interesujący nas element, oraz przycisku „Open”, uruchamiającego adres URL danej strony. Co więcej, historia każdego użytkownika istniejącego na komputerze jest wyświetlana na osobnej karcie, a zbierane dane są zapisywane w programie do późniejszego wglądu.

Mała ikonka znajdująca się przy każdym wpisie informuje nas o przeglądarce, z której oglądaliśmy daną stronę. Obsługiwane przeglądarki to:
• Google Chrome,
• Mozilla Firefox,
• Opera,
• Microsoft Internet Explorer,
• Apple Safari.

Polecamy aplikację MiTeC Internet History Browser zarówno użytkownikom poszukującym narzędzia do centralnego przeszukiwania i sprawdzania własnej historii wyszukiwania, jak i rodzicom, chcącym w ten sposób kontrolować treści oglądane w sieci przez ich pociechy.
Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 3 (2 głosów)

Strefa Download programu
MiTeC Internet History BrowserMiTeC Internet History Browser 2.1.0.0
Wersja stabilna
1.67 MB | 2018-06-08

Ilość pobrań: 157 | W tym miesiącu: 1 | W poprzednim miesiącu: 1

Komentarze (0)
MiTeC Internet History Browser