w
googluj

Dołącz do nas na:

facebook google+
Dodaj swój tematarrow
Więcej tematówarrow

Osób na forum: 245
Wszystkich postów: 904370
Wszystkich tematów: 127546

l r
~kuśka: Tnie wszystko jak brzytwa ! Nikt lepszego nie wymyślił i nie wymyśli ... arrow
~AAA: To rzeczywiście bardzo dobry program, szczerze wart polecenia. Przy tak wysokiej ocenie być może niestosowne jest wspominać o innym, nieco l... arrow
Programów: 11971
Istniejemy od: 6571 dni

Cyotek Sitemap Creator 1.0.6.1 + 1.1.1.0 Beta


Cyotek Sitemap Creator to darmowa aplikacja, która umożliwia tworzenie map stron internetowych na podstawie ustawionych reguł z zastosowaniem do całej strony lub jedynie jej fragmentów. Zgromadzone dane mogą być prezentowane w różnej formie, między innymi tabelarycznych podsumowań, wykresów czy zewnętrznych raportów.

Program oferuje bardzo dużo funkcji związanych z procesem kreowania map stron. Konfiguracja jest bardzo dogłębna, a dodatkowe moduły oraz wiele opcji analizy danych pozwalają bardzo efektywnie wykorzystać program. Aby przystąpić do gromadzenia danych na potrzeby tworzonej mapy, wystarczy wpisać adres strony internetowej, którą chcemy przeanalizować, następnie zostaniemy poproszeni o wybór szczegółowości skanowania. Po ustawieniu tego parametru, program może przejść do pracy. Zbieranie danych jest w pełni automatyczne, jednak należy pamiętać, iż skomplikowanie analizowanej strony bezpośrednio przekłada się na czas oczekiwania niezbędny do wyświetlenia pierwszych wyników pracy programu.

Po przeanalizowaniu wszystkich plików znajdujących się pod podanym adresem internetowym, program pozwala na przeglądanie wyników w wielu formach. Dostępny jest nie tylko podgląd samego kodu strony, ale także wykresy, grafy oraz tabele prezentujące na przykład napotkane błędy oraz różnice pomiędzy plikami.

Warto dodać, iż producent Cyotek Sitemap Creatora stworzył bogatą jego dokumentację, która prezentuje sposób wykorzystania funkcjonalności programu. Dostępna jest ona pod tym adresem.

Wymagania!
Do poprawnego funkcjonowania oprogramowania konieczne jest zainstalowanie pakietu .NET Framework w wersji co najmniej 3.5.

Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 2.5 (2 głosów)

Strefa Download programu
Cyotek Sitemap CreatorCyotek Sitemap Creator 1.0.6.1
Wersja stabilna
4.2 MB | 2014-12-17
Cyotek Sitemap Creator 1.1.1.0 Beta
Wersja rozwojowa
4.35 MB | 2015-10-14

Ilość pobrań: 151 | W tym miesiącu: 0 | W poprzednim miesiącu: 0

Komentarze (0)
Cyotek Sitemap Creator