w
googluj

InstagramSaver 1.7.0


InstagramSaver to niewielka aplikacja, dzięki której bardzo szybko pobierzemy wszystkie zdjęcia opublikowane przez użytkownika o podanym loginie z coraz popularniejszej ostatnio sieci społecznościowej Instagram. Wszystko odbywa się w kilku prostych krokach, a zgrywane zdjęcia zapisywane są w ustawionej wcześniej ścieżce, dzięki czemu nie musimy tego ustawienia zmieniać przed każdym nowym pobieraniem.

Serwisy takie jak Instagram służą dzieleniu się z przyjaciółmi zdjęciami, które, obrazując codzienność naszych zajęć, mogą przykuć uwagę zainteresowanych osób. Coraz większą popularność tego typu serwisów wykorzystują często osoby publiczne, firmy oraz korporacje, tworząc własne konta, na których umieszczają fotografie z organizowanych przez siebie wydarzeń lub nowo powstałych produktów. Aby "istnieć" w takiej sieci społecznościowej, po kilku miesiącach intensywnej aktywności, opublikowanych zdjęć uzbiera się całkiem pokaźna ilość. Możemy oczywiście oglądać je na stronie internetowej Instagramu, jednak sporym ułatwieniem może okazać się opisywany InstagramSaver, który automatycznie pobierze wszystkie fotografie na nasz dysk.

Obsługa aplikacji sprowadza się do wprowadzenia loginu użytkownika, którego zdjęcia chcemy pobrać, wskazania ścieżki docelowej oraz ewentualnie skorygowania ustawień konfiguracyjnych samego interfejsu. Program pozytywnie zaskakuje szybkością nawiązywania połączenia i pobierania samych danych. W dosłownie kilkanaście sekund (ten czas zależy oczywiście od ilości opublikowanych przez daną osobę fotografii), interesująca nas zawartość zostaje pobrana i wyświetlona w systemowym eksploratorze plików.
Licencja: GNU GPL (darmowa)
System Operacyjny: Windows 98/Me/NT/2000/XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 5 (1 głosów)

Strefa Download programu
InstagramSaverInstagramSaver 1.7.0
Wersja stabilna 32-bitowa
3.92 MB | 2016-04-25
InstagramSaver 1.7.0
Wersja stabilna 64-bitowa
4.13 MB | 2016-04-25

Ilość pobrań: 513 | W tym miesiącu: 2 | W poprzednim miesiącu: 0

Komentarze (0)
InstagramSaver