w
googluj

Dołącz do nas na:

facebook google+
Dodaj swój tematarrow
Więcej tematówarrow

Osób na forum: 172
Wszystkich postów: 904400
Wszystkich tematów: 127555

l r
~kuśka: Tnie wszystko jak brzytwa ! Nikt lepszego nie wymyślił i nie wymyśli ... arrow
~AAA: To rzeczywiście bardzo dobry program, szczerze wart polecenia. Przy tak wysokiej ocenie być może niestosowne jest wspominać o innym, nieco l... arrow
Programów: 11971
Istniejemy od: 6603 dni
pl

CherryPlayer 3.2.4


CherryPlayer to instalacyjna wersja bardzo ciekawego programu służącego przede wszystkim do odtwarzania muzyki oraz filmów pochodzących z najpopularniejszych źródeł internetowych (m.in. YouTube, SoundCloud, 4shared, last.fm, BBC, VK), jak również z lokalnych ścieżek komputera. Charakteryzuje się szybką pracą oraz ciekawą szatą graficzną, a jednoczesne wyświetlanie wyników wyszukiwania dla kilku serwisów, potęguje ilość znalezionych plików, zwiększając prawdopodobieństwo, że użytkownik trafi na to, czego szukał.

Program stanowi znakomitą propozycję dla wszystkich fanów słuchania muzyki oraz oglądania filmów pochodzących z Internetu. Na ich potrzeby CherryPlayer dodatkowo oferuje możliwość pobierania nagrań filmowych z serwisu YouTube, a jeśli będziemy chcieli kupić więcej utworów wykonawcy, którego dzieła uprzednio przesłuchaliśmy, do naszej dyspozycji pozostaje integracja programu ze sklepem Amazon.com. Sama obsługa jest bardzo prosta i sprowadza się do wpisania wyszukiwanej frazy w oknie wyszukiwania i naciśnięcia klawisza Enter. Zwykle dodatkowo możemy doprecyzować kryteria poszukiwań (np. zawężając je do filmów o konkretnej długości czy dacie dodania), jednak nie zawsze jest to niezbędne, by szybko znaleźć interesujący nas film czy piosenkę.

Jeśli nie poszukujemy konkretnego pliku, możemy skorzystać z wysuwanego z lewej strony menu, przy pomocy którego możemy udać się do przeglądania zawartości działów typowych dla danego serwisu; w przypadku YouTube'a będą to więc na przykład nowe filmy z danych kategorii, a dla serwisu BBC najlepsze utwory muzyczne danego gatunku.
Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 5 (10 głosów)

Strefa Download programu
CherryPlayerCherryPlayer 3.2.4
Wersja stabilna
22.99 MB | 2021-01-20
przejdź
CherryPlayer Portable
Wersja przenośna, niewymagająca instalacji

Ilość pobrań: 1899 | W tym miesiącu: 14 | W poprzednim miesiącu: 37

Komentarze (1)
CherryPlayer
avatararrow
~on 26 | 2015.01.05 23:20
4 Oceniam pozytywnieOceniam negatywnieZgłoś nadużycie
Dobry na stare pudła i nie tylko
CherryPlayer 2.2.0