w
googluj

AVG Browser Configuration Tool 1.0.0.2


AVG Browser Configuration Tool to bardzo nieduże, wygodne, działające jako program portable narzędzie, przy pomocy którego (w przypadku braku innej możliwości) usuniemy z naszej przeglądarki internetowej pasek narzędzi, wyszukiwarkę oraz stronę główną AVG. Aplikacja współpracuje z Google Chrome, Firefoxem oraz przeglądarką Internet Explorer.

Do plusów programu należy zaliczyć szybkość jego działania, co wynika nie tylko braku konieczności instalacji narzędzia (możemy je wygodnie przenosić między komputerami i uruchamiać bezpośrednio na przykład z pendrive'a), ale również fakt, iż wszystkie trzy przeglądarki obsługiwane są jednocześnie; po naciśnięcie jednego przycisku, aplikacja automatycznie przywraca fabryczne ustawienia pasków narzędzi, wyszukiwarki i strony głównej w każdej z nich.

Jak na tak niedużą funkcjonalność programu, twórcy postarali się o dość atrakcyjny interfejs, który przykuwa oko użytkownika, jednocześnie umilając proces korzystania z narzędzia. Aplikacja może zostać z powodzeniem polecona każdemu, kto chciałby jednym przyciskiem usunąć ze swoich przeglądarek pozostałości po instalacji innych produktów AVG lub kiedy ręczne ich przywrócenie do ustawień fabrycznych nie jest po prostu możliwe.

Uwaga!
Program nie wymaga instalacji.

Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows 98/Me/NT/2000/XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 4 (1 głosów)

Strefa Download programu
AVG Browser Configuration ToolAVG Browser Configuration Tool 1.0.0.2
Wersja stabilna
1.79 MB | 2014-07-04

Ilość pobrań: 95 | W tym miesiącu: 0 | W poprzednim miesiącu: 0

Komentarze (0)
AVG Browser Configuration Tool