w
googluj

Cyotek WebCopy 1.7.0 Build 600


Cyotek WebCopy to prosty program pozwalający na zgrywanie zawartości stron internetowych w formie plików, które ją tworzą na serwerze, aby móc przeglądać ich zawartość bez dostępu do Internetu. Aplikacja automatycznie zamienia odpowiednie hiperłącza w poszczególnych plikach tak, aby pasowały do utworzonej na dysku struktury katalogów. Dzięki temu strona internetowa prezentuje się tak samo, jak gdyby była przeglądana w trybie online.

Prócz tej funkcjonalności, program pozwala także na tworzenie tabelarycznych raportów oraz grafów, które prezentują układ katalogów, w których znajdują się pliki tworzące witrynę internetową. Aplikacja pozwala przeszukiwać zawartość plików z wykorzystaniem wyrażeń regularnych, co może okazać się przydatną funkcją dla zaawansowanych użytkowników programu.

Pierwsze kroki w programie ułatwia rozbudowana dokumentacja aplikacji, tutoriale na stronie producenta oraz przykłady, które instalowane są wraz z programem, aby zaprezentować jego możliwości przy pierwszym uruchomieniu.

Dzięki swoim możliwościom, Cyotek WebCopy stanowi bardzo funkcjonalne narzędzie, które okaże się pożyteczne nie tylko w rękach profesjonalisty, który wykorzysta wszystkie jego możliwości związane z analizą pobranej strony internetowej, ale także przy wykorzystaniu czysto amatorskim, kiedy użytkownik chce mieć możliwość przeglądania ulubionych stron internetowych, gdy zabraknie mu dostępu do Sieci.

Wymagania!
Do poprawnego funkcjonowania oprogramowania konieczne jest zainstalowanie pakietu .NET Framework w wersji co najmniej 3.5.

Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 4 (1 głosów)

Strefa Download programu
Cyotek WebCopyCyotek WebCopy 1.7.0 Build 600
Wersja stabilna
4.48 MB | 2019-07-05

Ilość pobrań: 283 | W tym miesiącu: 0 | W poprzednim miesiącu: 3

Komentarze (0)
Cyotek WebCopy