w
googluj

Dołącz do nas na:

facebook google+
Dodaj swój tematarrow
Więcej tematówarrow

Osób na forum: 100
Wszystkich postów: 904628
Wszystkich tematów: 127644

l r
~kuśka: Tnie wszystko jak brzytwa ! Nikt lepszego nie wymyślił i nie wymyśli ... arrow
~AAA: To rzeczywiście bardzo dobry program, szczerze wart polecenia. Przy tak wysokiej ocenie być może niestosowne jest wspominać o innym, nieco l... arrow
Programów: 11971
Istniejemy od: 7057 dni

Cyotek WebCopy 1.9.0 Build 822


Cyotek WebCopy to prosty program pozwalający na zgrywanie zawartości stron internetowych w formie plików, które ją tworzą na serwerze, aby móc przeglądać ich zawartość bez dostępu do Internetu. Aplikacja automatycznie zamienia odpowiednie hiperłącza w poszczególnych plikach tak, aby pasowały do utworzonej na dysku struktury katalogów. Dzięki temu strona internetowa prezentuje się tak samo, jak gdyby była przeglądana w trybie online.

Prócz tej funkcjonalności, program pozwala także na tworzenie tabelarycznych raportów oraz grafów, które prezentują układ katalogów, w których znajdują się pliki tworzące witrynę internetową. Aplikacja pozwala przeszukiwać zawartość plików z wykorzystaniem wyrażeń regularnych, co może okazać się przydatną funkcją dla zaawansowanych użytkowników programu.

Pierwsze kroki w programie ułatwia rozbudowana dokumentacja aplikacji, tutoriale na stronie producenta oraz przykłady, które instalowane są wraz z programem, aby zaprezentować jego możliwości przy pierwszym uruchomieniu.

Dzięki swoim możliwościom, Cyotek WebCopy stanowi bardzo funkcjonalne narzędzie, które okaże się pożyteczne nie tylko w rękach profesjonalisty, który wykorzysta wszystkie jego możliwości związane z analizą pobranej strony internetowej, ale także przy wykorzystaniu czysto amatorskim, kiedy użytkownik chce mieć możliwość przeglądania ulubionych stron internetowych, gdy zabraknie mu dostępu do Sieci.

Wymagania!
Do poprawnego funkcjonowania oprogramowania konieczne jest zainstalowanie pakietu .NET Framework w wersji co najmniej 3.5.

Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 4 (1 głosów)

Strefa Download programu
Cyotek WebCopyCyotek WebCopy 1.9.0 Build 822
Wersja stabilna 32-bitowa
5.18 MB | 2022-01-20
Cyotek WebCopy 1.9.0 Build 822
Wersja stabilna 64-bitowa
5.18 MB | 2022-01-20

Ilość pobrań: 350 | W tym miesiącu: 0 | W poprzednim miesiącu: 4

Komentarze (0)
Cyotek WebCopy