w
googluj

Dołącz do nas na:

facebook google+
Dodaj swój tematarrow
Więcej tematówarrow

Osób na forum: 509
Wszystkich postów: 937966
Wszystkich tematów: 138465

l r
~kuśka: Tnie wszystko jak brzytwa ! Nikt lepszego nie wymyślił i nie wymyśli ... arrow
~AAA: To rzeczywiście bardzo dobry program, szczerze wart polecenia. Przy tak wysokiej ocenie być może niestosowne jest wspominać o innym, nieco l... arrow
Programów: 11971
Istniejemy od: 7806 dni

Net Share Monitor 3.0


Net Share Monitor to ciekawy dodatek do systemu operacyjnego, który generuje komunikaty na żywo o kolejnych podłączeniach do udostępnionych w sieci plików i folderów znajdujących się na komputerze, przy którym pracujemy. Powiadomienia aplikacji są zarówno wizualne, jak i dźwiękowe. Umożliwiają wykrycie niepowołanego dostępu do plików oraz uzyskanie informacji o osobie, która się łączy.

Pozyskiwany jest wówczas jej adres IP, status oraz notowana data i godzina dostępu. Wszystkie informacje mogą być na bieżąco zapisywane i generowane w formie logu w formacie HTML. Z kolei szczegóły jego tworzenia mogą być określone w opcjach programu, gdzie kontroli podlegają również sposób notyfikacji oraz detale monitoringu.

Sama aplikacja jest prosta w obsłudze, cechuje się prostym, graficznym interfejsem, który oferuje jedynie niezbędne opcje, przez co użytkownik nie ma możliwości "zgubienia" się w gąszczu niepotrzebnych funkcji. Mimo to, w razie ewentualnych trudności, producent udostępnia na stronie krótki instruktaż opisujący sposób obsługi aplikacji. Podczas pracy z Net Share Monitorem, na uwagę zasługuje możliwość aktywowania trybu cichego, dzięki czemu program wyłącza wszystkie powiadomienia oraz opcja pracy w tle, kiedy aplikacja gromadzi dane, rezydując jedynie na pasku zadań komputera.

Uwaga!
Pobierana paczka, prócz instalatora programu, zawiera również jego wersję portable.

Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 4.5 (2 głosów)

Strefa Download programu
Net Share MonitorNet Share Monitor 3.0
Wersja stabilna
2.96 MB | 2014-04-05

Ilość pobrań: 74554 | W tym miesiącu: 1 | W poprzednim miesiącu: 5

Komentarze (0)
Net Share Monitor