w
googluj

AirStream-Suite 5.4.2


AirStream-Suite to bardzo proste w swojej formie oprogramowanie desktopowe do zarządzania usługą udostępniania multimediów z komputera na urządzeniach przenośnych z zainstalowaną odpowiednią aplikacją. Jest to intuicyjne narzędzie, które swoje działanie opiera na przekształcaniu komputera w serwer plików, do którego dostęp jest możliwy poprzez sieć internetową.

Kolejne pliki wystarczy dodać poprzez kreator programu, aby niemal natychmiastowo, niezależnie od rozmiaru, były widoczne na ekranie urządzenia mobilnego. Możliwe jest to, dzięki eliminacji czasochłonnego procesu przesyłania plików do tak zwanej chmury, z której zrezygnowano na rzecz przesyłu jedynie informacji o tym, który plik ma zostać udostępniony w sieci. Fizycznie natomiast nadal znajduje się on na dysku komputera, który go udostępnia.

Prócz szybkości, taki sposób zapewnia również większe bezpieczeństwo oraz wygodę, a także możliwość udostępnienia takiej ilości plików, jaką jest w stanie pomieścić nasz komputer. Odpada również konieczność planowania backupów, jak w przypadku korzystania z rozwiązań dysków wirtualnych, bowiem nowo stworzone pliki dostępne są zdalnie natychmiastowo. Warto dodać, że program jest tak niewielki, iż jego rezydowanie na pasku zadań komputera praktycznie nie wpływanie na wydajność całej jednostki, której zostanie odebrana jedynie bardzo niewielka część zasobów sprzętowych.

Uwaga!
Program dostępny jest również w wersji mobilnej na platformę Android oraz iOS.

Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows 98/Me/NT/2000/XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 4.5 (2 głosów)

Strefa Download programu
AirStream-SuiteAirStream-Suite 5.4.2
Wersja stabilna
31.31 MB | 2015-04-04
przejdź AirStream-Suite dla Android

Ilość pobrań: 1474 | W tym miesiącu: 2 | W poprzednim miesiącu: 5

Komentarze (0)
AirStream-Suite