w
googluj

Sobees 0.8.8.6 Beta


Sobees to prosta aplikacja, która pozwala na odczyt oraz publikowanie treści na kilku serwisach społecznościowych jednocześnie. Należy do nich Facebook, Twitter oraz Linkedin. Dzięki programowi w jednym oknie możemy na bieżąco kontrolować zmiany zachodzące w każdym z tych serwisów.

Aby zacząć korzystać z programu, nie jest konieczna praktycznie żadna konfiguracja. Podczas pierwszego uruchomienia wymagane jest jedynie wybranie co najmniej jednego serwisu, z którego informacje chcemy pobierać. Wystarczy zalogować się do niego swoimi danymi, a Sobees od razu zgra odpowiednie treści.

W głównym oknie programu wyświetlane są najnowsze wiadomości pochodzące ze strony serwisu, z którego korzystamy. Układ wyświetlanych treści można łatwo edytować, korzystając z kilkunastu dostępnych trybów, które dodatkowo można personalizować poprzez możliwość swobodnej zmiany rozmiarów poszczególnych sekcji. Sobees pozwala na publikowanie treści w każdym z serwisów oddzielnie, nie zmniejszając przy tym możliwości, które udostępniane są przez samych twórców usług, zatem możliwe jest dzielenie się na przykład również zdjęciami. Osobno można także definiować interwały aktualizacji danych z każdym z serwisów.

Ciekawą opcją jest natomiast moduł jednoczesnej publikacji tej samej wiadomości czy medium we wszystkich usługach jednocześnie. Może się to okazać przydatne głownie artystom czy firmom, które chcą dzielić się informacjami w tym samym czasie z możliwie szerokim gronem odbiorców.

Wymagania!
Do poprawnego funkcjonowania programu wymagana jest aktualna wersja pakietu .NET Framework.

Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 5 (1 głosów)

Strefa Download programu
SobeesSobees 0.8.8.6 Beta
Wersja rozwojowa
0.41 MB | 2014-02-28

Ilość pobrań: 70 | W tym miesiącu: 0 | W poprzednim miesiącu: 0

Komentarze (1)
Sobees
avatararrow
~Zbyh | 2014.02.28 13:39
0 Oceniam pozytywnieOceniam negatywnieZgłoś nadużycie
Jak dla mnie bomba! ale brakuje dla Google+ :| i byłaby miazga!!
Sobees 0.8.8.6 Beta