w
googluj

Facebook History Spy 4.0


Facebook History Spy to niewielki, całkowicie darmowy i przyjazny dla użytkownika program wyświetlający historię przeglądanych stron na Facebooku.

Sama instalacja oprogramowania jest intuicyjna i przebiega niezwykle szybko. Można jednak pominąć ten krok, gdyż dołączona jest wersja portable, którą można otworzyć na każdym komputerze. Główne okno aplikacji pokazuje strony otwierane w przeglądarkach: Mozilla Firefox, Google Chrome, Google Chrome Canary/SXS, Internet Explorer, CoolNovo oraz SeaMonkey. Możemy wyszukać zarówno naszą historię otwieranych stron jak i innych użytkowników. W tym celu wystarczy wyszukać odpowiedni plik („history file”) i kliknąć opcję „View History”.

Istnieje możliwość posortowania danych po kolumnach: Facebook Website URL, Facebook Page Title, Visits oraz Visited Date. Naszą historię przeglądanych stron na Facebooku można wyeksportować do pliku html, xml albo csv. Możemy także dodawać bądź usuwać poszczególne linki, ale tylko z przeglądarki Internet Explorer.

Podsumowując, program doskonale spełnia swoją rolę. Przejrzysta szata graficzna i prostota w obsłudze sprawiają, że każdy użytkownik będzie w stanie samodzielnie z niego korzystać.
Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 4 (1 głosów)

Strefa Download programu
Facebook History SpyFacebook History Spy 4.0
Wersja stabilna
3.85 MB | 2017-11-10

Ilość pobrań: 193 | W tym miesiącu: 1 | W poprzednim miesiącu: 0

Komentarze (0)
Facebook History Spy