w
googluj

Facebook Albums Downloader 1.4


Facebook Albums Downloader to niewielki program, dzięki któremu możliwe jest wygodne pobieranie zawartości albumów fotograficznych z popularnego serwisu społecznościowego Facebook.

Program nie jest skomplikowany w obsłudze. Przed jego pierwszym uruchomieniem konieczne jest zalogowanie się na swoje facebookowe konto za pośrednictwem linka, który podany jest przez producenta w pliku Readme.txt. Uzyskamy w ten sposób ciąg zaszyfrowanych danych, który wykorzystamy przy pierwszym uruchomieniu aplikacji. Konieczne jest skopiowanie wyświetlanego tekstu i wklejenie go do programu. Po zatwierdzeniu przyciskiem, aplikacja uruchomi się i wyświetli listę naszych znajomych.

Wystarczy kilka kliknięć myszą, aby wskazać albumy fotograficzne, których pobranie nas interesuje. Odbywa się to poprzez naciśnięcie nazwiska osoby, do której należą zdjęcia. Podczas procesu pobierania mamy możliwość wyboru, w jakiej jakości fotografie mają być zapisane na dysku komputera. Do wyboru jest standardowa kompresja, ale także opcja wysokiej jakości, po zaznaczeniu której Facebook Albums Downloader będzie pobierał zdjęcia bez zwiększania ich kompresji. Dzięki temu, o ile nasz znajomy udostępnił grafiki również z opcją ich wyświetlania w wysokiej rozdzielczości, program pobierze fotografie bez strat na ich wyglądzie.

Ustawienia programu są ubogie i obejmują jedynie opcję zmiany ścieżki folderu docelowego, do którego pobierane są fotografie.

Wymagania!
Do poprawnego funkcjonowania program wymaga pakietu Java SE w wersji co najmniej 1.4 oraz szybkiego łącza internetowego.

Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows 98/Me/NT/2000/XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 3.5 (6 głosów)

Strefa Download programu
Facebook Albums DownloaderFacebook Albums Downloader 1.4
Wersja stabilna
4.28 MB | 2014-02-27

Ilość pobrań: 2468 | W tym miesiącu: 18 | W poprzednim miesiącu: 19

Komentarze (0)
Facebook Albums Downloader