w
googluj

Dołącz do nas na:

facebook google+
Dodaj swój tematarrow
Więcej tematówarrow

Osób na forum: 116
Wszystkich postów: 904628
Wszystkich tematów: 127625

l r
~kuśka: Tnie wszystko jak brzytwa ! Nikt lepszego nie wymyślił i nie wymyśli ... arrow
~AAA: To rzeczywiście bardzo dobry program, szczerze wart polecenia. Przy tak wysokiej ocenie być może niestosowne jest wspominać o innym, nieco l... arrow
Programów: 11971
Istniejemy od: 7055 dni

Memory Improve Master Free 6.1.2.369


Memory Improve Master Free to darmowa wersja programu oferującego optymalizację pamięci operacyjnej komputera, w przypadku kiedy zauważamy wyraźny spadek jego wydajności, spowodowany najczęściej dużą ilością uruchomionych jednocześnie programów. Aplikacja, analizując aktualne zużycie RAM-u, pliku stronicowania, obciążenia procesora oraz badając listę aktywnych procesów, po wybraniu odpowiedniej opcji, modernizuje strukturę pamięci, usuwając z niej zbędne wpisy (które często system operacyjny przechowuje na przykład "na wszelki wypadek").

Program ingeruje w systemowe schematy działań, zmuszając je do zwolnienia wskazanej ilości RAM-u, w praktyce znacznie zwiększając odczuwalną szybkość pracy komputera, o ile powodem jego spowolnienia była zbyt mała ilość wolnego miejsca w pamięci; pozwala wyeliminować to z działania w założeniu skuteczny mechanizm (o ile dysponowalibyśmy odpowiednią ilością pamięci operacyjnej, pozostawione w niej pliki znacznie wpłynęłyby na szybkość ponownego uruchomienia jakiegoś programu).

Interfejs Memory Improve Master Free jest nowoczesny i kolorowy, zachowując przy tym wysoką czytelność i prostotę obsługi. O ile nie chcemy zagłębiać się w dodatkowe ustawienia, by skorzystać z programu wystarczy nam przejrzenie zawartości pierwszej zakładki, a następnie użycie jednego przycisku: "Free". Dostępne opcje pozwalają jednak nie tylko skontrolować zachowanie samego okna programu, ale także zaplanować automatyzację zwalniania plików z pamięci operacyjnej oraz skorzystać z dodatkowych opcji redukujących jej wykorzystanie (na przykład związanych z wyglądem okien systemowych), co jest świetnym rozwiązaniem dla starszych komputerów wymagających częstszego zwalniania niepotrzebnie zajmowanej pamięci.
Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows 2000/XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 4 (2 głosów)

Strefa Download programu
Memory Improve Master FreeMemory Improve Master Free 6.1.2.369
Wersja stabilna
4.51 MB | 2014-08-31

Ilość pobrań: 467 | W tym miesiącu: 4 | W poprzednim miesiącu: 4

Komentarze (0)
Memory Improve Master Free