w
googluj

Dołącz do nas na:

facebook google+
Dodaj swój tematarrow
Więcej tematówarrow

Osób na forum: 205
Wszystkich postów: 904658
Wszystkich tematów: 127655

l r
~kuśka: Tnie wszystko jak brzytwa ! Nikt lepszego nie wymyślił i nie wymyśli ... arrow
~AAA: To rzeczywiście bardzo dobry program, szczerze wart polecenia. Przy tak wysokiej ocenie być może niestosowne jest wspominać o innym, nieco l... arrow
Programów: 11971
Istniejemy od: 7092 dni

Memory Washer 7.1.0


Memory Washer to narzędzie do optymalizacji obciążenia pamięci operacyjnej. Za pomocą aplikacji zmniejszymy obszar zajmowany przez nieaktywne zadania, usługi, biblioteki współdzielone i innego rodzaju dane - według informacji dostępnych na stronie producenta, zysk może wynosić nawet 95 procent. Co więcej, program pozwala również na regularne eliminowanie problemów związanych z zawieszaniem się procesów.

Memory Washer charakteryzuje się standardową funkcjonalnością oraz całkiem przyjaznym interfejsem, podzielnym na karty. Przed rozpoczęciem optymalizacji, warto odpowiednio skonfigurować program. W łatwy sposób zmienimy interwał odświeżania informacji, dobierzemy skróty klawiaturowe oraz włączymy/wyłączymy widoczność ikony w obszarze powiadomień. Ciekawą cechą aplikacji jest również możliwość pracy w sposób automatyczny (na podstawie określonych limitów). Do zwolnienia nieużywanej pamięci wystarczy natomiast jedno kliknięcie myszy - w tym celu należy po prostu nacisnąć na przycisk "Clean Now" (wcześniej podajemy rozmiar obszaru, który chcielibyśmy zwolnić).

Narzędzie zostało wyposażone w kilka dodatkowych modułów. "Process Manager" jest prostym menedżerem zadań, za pomocą którego zamkniemy procesy pracujące w tle bądź też uruchomimy nowe. "Startup Manager" pozwala na zarządzanie aplikacjami uruchamianymi podczas startu systemu Windows (włączanie/wyłączanie wpisów, usuwanie wartości). "System Info" z kolei wyświetli podstawowe informacje na temat konfiguracji komputera (wersja i typ systemu operacyjnego, ścieżki folderów specjalnych, obciążenie i właściwości procesora).

Program jest dostępny bezpłatnie na zasadach licencji freeware. Aplikacja może być wykorzystywana zarówno na komputerach domowych jak i firmowych.

Wymagania!
Aplikacja do poprawnego działania wymaga uprawnień administratora. Aby je nadać, należy nacisnąć prawym przyciskiem myszy na ikonę programu, a następnie z menu kontekstowego wybrać opcję "Uruchom jako administrator".

Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows 98/Me/NT/2000/XP/Vista/7
Oceń program:
-/5

Ocena: 4.4 (5 głosów)

Strefa Download programu
Memory WasherMemory Washer 7.1.0
Wersja stabilna
1 MB | 2013-03-27

Ilość pobrań: 961 | W tym miesiącu: 0 | W poprzednim miesiącu: 1

Komentarze (0)
Memory Washer