w
googluj

Dołącz do nas na:

facebook google+
Dodaj swój tematarrow
Więcej tematówarrow

Osób na forum: 219
Wszystkich postów: 904575
Wszystkich tematów: 127605

l r
~kuśka: Tnie wszystko jak brzytwa ! Nikt lepszego nie wymyślił i nie wymyśli ... arrow
~AAA: To rzeczywiście bardzo dobry program, szczerze wart polecenia. Przy tak wysokiej ocenie być może niestosowne jest wspominać o innym, nieco l... arrow
Programów: 11971
Istniejemy od: 6880 dni

Memory Cleaner 1.8


Memory Cleaner to popularny program odpowiedzialny za optymalizację obciążenia pamięci operacyjnej. Program w szybki sposób zmniejszy obszar zajmowany przez pliki, procesy i usługi działające w tle. W przeciwieństwie do wielu konkurencyjnych produktów, aplikacja używa wyłącznie mechanizmów wbudowanych w system Windows - dzięki temu charakteryzuje się bezproblemowym działaniem i wysoką skutecznością.

Memory Cleaner posiada minimalistyczny interfejs, który z pewnością przypadnie do gustu początkującym użytkownikom komputera. W głównym oknie programu znajdziemy szereg informacji statystycznych dotyczących obciążenia pamięci (aktualne/średnie/maksymalne/minimalne zapełnienie, rozmiar pliku stron, rozmiar pamięci wirtualnej). Optymalizacja odbywa się w dwóch trybach. Po wybraniu opcji "Trim Processes' Working Set", obszar zajmowany przez procesy zostanie ograniczony do niezbędnego minimum. Funkcja "Clear System Cache" oczyści natomiast systemowy obszar cache. Narzędzie może działać w sposób automatyczny - optymalizacja zostanie wykonana po przekroczeniu limitu procentowego lub czasowego. Co niezwykle istotne, program nie przeszkadza w bieżącej pracy na komputerze, minimalizując się do ikony w zasobniku systemowym.

Narzędzie jest rozpowszechniane bezpłatnie na zasadach licencji freeware. Aplikacja może być wykorzystywana za darmo zarówno w zastosowaniach niekomercyjnych jak i komercyjnych.

Wymagania!
Program do poprawnego działania wymaga uprawnień administratora. Aby je nadać, należy nacisnąć prawym przyciskiem myszy na ikonę aplikacji, a następnie z menu kontekstowego wybrać opcję "Uruchom jako administrator".

Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 3.6 (5 głosów)

Strefa Download programu
Memory CleanerMemory Cleaner 1.8
Wersja stabilna
0.49 MB | 2014-10-10

Ilość pobrań: 2243 | W tym miesiącu: 39 | W poprzednim miesiącu: 10

Komentarze (0)
Memory Cleaner