w
googluj

Dołącz do nas na:

facebook google+
Dodaj swój tematarrow
Więcej tematówarrow

Osób na forum: 203
Wszystkich postów: 913915
Wszystkich tematów: 130474

l r
~kuśka: Tnie wszystko jak brzytwa ! Nikt lepszego nie wymyślił i nie wymyśli ... arrow
~AAA: To rzeczywiście bardzo dobry program, szczerze wart polecenia. Przy tak wysokiej ocenie być może niestosowne jest wspominać o innym, nieco l... arrow
Programów: 11971
Istniejemy od: 7542 dni

PassMark RAMMon 2.5.0 Build 1000


PassMark RAMMon to proste narzędzie pozwalające użytkownikowi na przeglądanie danych na temat pamięci operacyjnej. Program odczytuje atrybuty Serial Presence Detect (SPD), które zawierają szereg przydatnych informacji związanych z kondycją i możliwościami podzespołu.

PassMark RAMMon posiada bardzo prosty interfejs użytkownika. Zaraz po uruchomieniu aplikacji zostaną wczytane wszystkie dostępne informacje na temat zainstalowanych w komputerze kości RAM. Na liście znajdziemy między innymi: typ pamięci, maksymalną prędkość zegara, datę i miejsce produkcji, kod seryjny, rozmiar pamięci w megabajtach, nazwę producenta, liczbę kolumn i wierszy bitów adresowych, numer zajmowanego slota na płycie głównej, napięcie modułu, czas oczekiwania CAS, wartości specyficzne dla danego typu pamięci, wspierane mechanizmy, maksymalną bezpieczną temperaturę pracy, a nawet wymiary fizyczne modułu. Przydatna może okazać się funkcja eksportu informacji do formatu HTML. Ważne dla nas dane można również skopiować do schowka systemowego.

Do programu został dołączony plik pomocy, w którym znajdziemy informacje na temat obsługi dostępnych funkcji i wspieranych podzespołów. Warto zapoznać się z tym dokumentem przed uruchomieniem aplikacji.

Ograniczenia!
PassMark RAMMon jest dostępny bezpłatnie do zastosowań osobistych. Firmy muszą zakupić odpowiednią licencję - szczegółowe informacje znajdziemy na oficjalnej stronie produktu.

Wymagania!
Program wymaga do poprawnego działania przywilejów administratora. Aby je nadać, należy nacisnąć prawym przyciskiem myszy na ikonę aplikacji, a następnie z menu kontekstowego wybrać opcję "Uruchom jako administrator".

Licencja: Freeware (darmowa tylko do użytku domowego)
System Operacyjny: Windows XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 3.8 (4 głosów)

Strefa Download programu
PassMark RAMMonPassMark RAMMon 2.5.0 Build 1000
Wersja stabilna 32-bitowa
3.44 MB | 2023-08-09
PassMark RAMMon 2.5.0 Build 1000
Wersja stabilna 64-bitowa
3.44 MB | 2023-08-09

Ilość pobrań: 1033 | W tym miesiącu: 0 | W poprzednim miesiącu: 14

Komentarze (1)
PassMark RAMMon
avatararrow
~bull | 2014.11.15 23:09
0 Oceniam pozytywnieOceniam negatywnieZgłoś nadużycie
Nowa wersja (64) nie działa u mnie, starsze były OK.
PassMark RAMMon 1.0 Build 1013