w
googluj

Little Painter 2.0


Little Painter to ciekawa propozycja programu przeznaczonego do malowania, który kierowany jest do najmłodszych użytkowników komputera. Oferuje dość dużo narzędzi, które opisane są w bardzo przystępny i rysunkowy sposób, dzięki czemu nasza pociecha będzie miała możliwość łatwego skorzystania z każdego z nich.

Po uruchomieniu programu nasza uwaga zostanie przykuta głównie wyjątkowo kolorowym interfejsem, który zaprojektowany został z myślą o dzieciach. Jest on podzielony na trzy główne sekcje, z których centralna stanowi pole pracy, w którym możemy przelewać swoje artystyczne wizje na "papier", z kolei boki służą wyborowi dodatkowych opcji. Prawy panel to rozbudowana paleta kolorów, w której możemy skorzystać z gotowych propozycji lub całkowicie samodzielnie namieszać nową barwę, którą wykorzystamy później na rysunku. Lewa strona służy wyborowi narzędzi, wśród których znajdziemy między innymi różne pędzle czy możliwość rysowania kształtów.

Co ciekawe, program posiada również wbudowane filtry efektowe (podobnie, jak inne, bardziej zaawansowane oprogramowanie graficzne), dzięki którym stworzoną już pracę możemy łatwo zamienić na przykład na rysunek czarno-biały lub z dodatkowym rozmyciem. Rysunki stworzone w aplikacji mogą zostać zapisane w formacie JPG, PNG, GIF lub BMP.

Uwaga!
Program nie wymaga instalacji.

Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 3.3 (3 głosów)

Strefa Download programu
Little PainterLittle Painter 2.0
Wersja stabilna
3.66 MB | 2014-08-18

Ilość pobrań: 341 | W tym miesiącu: 0 | W poprzednim miesiącu: 1

Komentarze (0)
Little Painter