w
googluj

Mischief 2.1.6


Mischief to testowa wersja płatnej edycji ciekawego programu do malowania, którego cechą szczególną jest przede wszystkim niekończące się pole pracy (obszar roboczy można bez ograniczeń przesuwać w dowolną stronę) oraz działanie w oparciu o wykorzystanie mocy obliczeniowej karty graficznej naszego komputera. Z jednej strony pozwala to łatwo osiągać ciekawe efekty na wydajnym sprzęcie, z drugiej jednak jest jednocześnie sporą przeszkodą dla użytkowników dysponujących starszymi kartami graficznymi o mniejszej mocy obliczeniowej. Warto jednak zwrócić uwagę na fakt, iż opisywana edycja programu jest pod tym względem dużo lepiej zoptymalizowana, niż jego edycja darmowa.

W porównaniu do niej, mamy tutaj również więcej narzędzi dostępnych podczas malowania, co pozwoli na uzyskanie nowych i ciekawszych efektów na naszych rysunkach. Najistotniejszą różnicą jest obsługa warstw, dzięki której kolejne elementy rysunków będziemy mogli tworzyć niezależnie i tak samo później edytować czy nawet usuwać. Znacznie ułatwi to pracę oraz pozwoli na większą kreatywność, bowiem aby poprawić szczegóły niektórych elementów malowidła, nie będziemy już musieli zaczynać pracy od nowa, jak musi to mieć miejsce w darmowej edycji aplikacji.

Do pozostałych różnic na korzyść opisywanej wersji, zaliczyć także należy opcję dokowania ulubionych pędzli, rozszerzone możliwości mieszania barw, obsługę teł, jak również funkcję eksportu stworzonego rysunku do formatu PSD (plik obsługiwany m.in. przez Photoshopa) wraz z zachowaniem przezroczystości.

Ograniczenia!
Edycja trial została ograniczona czasowo do 15 dni działania. W naszej bazie znajduje się również darmowa wersja programu.

Licencja: Trial (testowa)
System Operacyjny: Windows 7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 5 (1 głosów)

Strefa Download programu
MischiefMischief 2.1.6
Wersja stabilna
20.7 MB | 2018-10-10

Ilość pobrań: 144 | W tym miesiącu: 0 | W poprzednim miesiącu: 1

Komentarze (0)
Mischief