w
googluj

Rebelle 2.0.3


Rebelle to program do malowania, który oferuje wiele narzędzi edycji rysunków oraz wygodne mechanizmy, w tym obsługę warstw. Wykorzystując odpowiednie ich kombinacje i umiejętne pociągnięcia „pędzlem”, przy pomocy aplikacji stworzyć można niesamowite dzieła; galeria wykonanych przez użytkowników programu rysunków dostępna jest na stronie internetowej producenta. Szybki rzut oka na gotowe rysunki pozwoli docenić drzemiący w aplikacji potencjał, który może być ograniczony tylko wyobraźnią użytkownika.

Obsługa programu jest bardzo prosta i w większości podobna do innych aplikacji tego typu. Główny obszar roboczy mieszczony jest pośrodku okna, po bokach z kolei znajdziemy panele z dodatkowymi opcjami. Domyślnie w lewej części znajduje się paleta narzędzi, którymi możemy tworzyć nasze dzieła, a po prawej znajdziemy nawigator po warstwach oraz paletę barw. Wybierając dowolne narzędzie do rysowania, przygotujmy się na ustalenie dodatkowych cech narzędzia. Ponieważ obsługiwana jest tutaj przezroczystość na wielu poziomach, stosowane przez nas „pędzle” mogą cechować się nie tylko zmiennym rozmiarem, ale także na przykład różnymi stopniami krycia i proporcjami zmieszania koloru z „wodą”.

Warto zwrócić uwagę na przygotowaną do aplikacji pomoc techniczną. Na stronie internetowej producenta znajdziemy zarówno praktyczną listę najczęściej zadawanych pytań wraz z odpowiedziami (FAQ), jak również dodatkowy plik instrukcji obsługi. Jest on tylko anglojęzyczny, ale szczegółowo wyjaśniono w nim prostym językiem funkcjonowanie każdego narzędzia w programie.

Uwaga!
Po rozpakowaniu pliku archiwum, program nie wymaga instalacji.

Ograniczenia!
Darmowa, testowa wersja programu nie pozwala na zapisywanie tworzonych prac, a na obszarze roboczym cały czas widoczne jest logo producenta w formie znaku wodnego.

Licencja: Demo (testowa z ograniczoną funkcjonalnością)
System Operacyjny: Windows 7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 3.5 (4 głosów)

Strefa Download programu
RebelleRebelle 2.0.3
Wersja stabilna 32-bitowa
68.74 MB | 2018-01-22
Rebelle 2.0.3
Wersja stabilna 64-bitowa
72.33 MB | 2018-01-22

Ilość pobrań: 255 | W tym miesiącu: 0 | W poprzednim miesiącu: 2

Komentarze (0)
Rebelle