w
googluj

DrawWiz 1.1


DrawWiz to ciekawy program, dzięki któremu poprzez wybieranie kolejnych elementów wyglądu z bogatej listy, stworzymy kolorowe rysunki kobiet. Charakteryzuje się szybkim działaniem, a jego obsługa nie powinna nikomu przysporzyć najmniejszej trudności. Opcje, które można za pomocą programu edytować (wygląd twarzy, jej cechy szczególne, elementy biżuterii oraz otoczenie) zostały ułożone w kolejności, której nieobowiązkowe przestrzeganie może przyczynić się do szybszego i łatwiejszego ich dobierania.

Wybrany element może zostać umieszczony na rysunku w jednej z kilku dostępnych w dolnej części przykładowych barw. DrawWiz wyposażono również w mikser kolorów, dzięki czemu w praktyce możliwe jest także osiągnięcie dowolnie zmodyfikowanej barwy oraz ustalenie poziomu jej przezroczystości. Edytor wyświetla szesnastkową reprezentację wybranego koloru, dzięki czemu będziemy mogli wykorzystać dokładnie taki sam odcień w innym programie, w którym następnie wykorzystamy stworzoną grafikę lub na potrzeby Internetu.

Kiedy tworzony przez użytkownika obrazek będzie już gotowy, możliwe jest jego wyeksportowanie do formatu PNG (tylko w jednej, ale wystarczająco dużej rozdzielczości na potrzeby domowego wydruku czy wykorzystania w Sieci; 640x1136 pikseli). Raz stworzony szkic niestety nie może być ponownie edytowany po ponownym uruchomieniu programu. Jeśli brakuje nam pomysłu na kolejne obrazki, skorzystać możemy z wbudowanej w aplikację funkcji losującej, która automatycznie dobiera kolejne elementy, tworząc niepowtarzalne rysunki składające się z przypadkowo wybranych elementów.

Uwaga!
Po rozpakowaniu pliku archiwum, program nie wymaga instalacji. Aplikacja dostępna jest również w wersji mobilnej na platformę Android oraz iOS.

Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows 98/Me/NT/2000/XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 3.9 (7 głosów)

Strefa Download programu
DrawWizDrawWiz 1.1
Wersja stabilna
40.61 MB | 2014-10-23

Ilość pobrań: 401 | W tym miesiącu: 2 | W poprzednim miesiącu: 2

Komentarze (0)
DrawWiz