w
googluj

Pro Motion NG 7.0.10.0


Pro Motion to program do tworzenia grafik oraz animacji w technice pixel art, który stworzony został na podobieństwo aplikacji DPaint (Deluxe Paint), dostępnej na komputery Amiga. Program cechuje się wieloma praktycznymi i nowoczesnymi rozwiązaniami znanymi ze średniozaawansowanych aplikacji graficznych do edycji zdjęć. Znajdziemy tu na przykład obsługę masek, wygodnych linii tworzących liczne schematy oraz nieograniczone operacje cofnij/powtórz. Taki zestaw narzędzi, w połączeniu z wygodnymi w użyciu paletami, pozwoli stosunkowo łatwo zacząć każdemu użytkownikowi, który chciałby spróbować swoich sił w tworzeniu grafiki pixel art.

Obsługa programu jest intuicyjna, a odkrywanie nowych jego funkcji wspomaga domyślnie wyświetlane przy starcie okienko z szybkimi poradami. Podczas pracy z projektem, w górnej części obszaru roboczego znajdziemy informacje o kolorach oraz właściwości związane z rozmiarem tworzonego przez nas obrazka. Na dole ekranu natomiast: karty, dzięki którym można sprawnie przełączać się pomiędzy kilkoma plikami oraz dodatkowe opcje, w tym ustawienia powiększania. Domyślnie dodatkowo wyświetlany jest niewielki pasek narzędzi edycyjnych (w formie osobnego okna, dzięki czemu podczas pracy można go dowolnie przesuwać w wygodne dla nas miejsca).

Na uwagę zasługuje fakt, iż (zgodnie z informacjami producenta), aplikacja wykorzystywana jest komercyjnie przez liczących się producentów gier, w tym Electronic Arts, Glu Mobile, Leap Frog czy Ubi Soft. Warto więc dołączyć do grona użytkowników i samodzielnie spróbować swoich sił w tworzeniu interesujących grafik i animacji.

Ograniczenia!
Edycja trial została ograniczona czasowo do 30 dni działania. Dodatkowo zawężone zostały możliwości importu oraz eksportu plików tylko do niektórych opcji formatów i ograniczonych rozdzielczości.

Licencja: Trial (testowa)
System Operacyjny: Windows XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 4.5 (2 głosów)

Strefa Download programu
Pro MotionPro Motion NG 7.0.10.0
Wersja stabilna
4.93 MB | 2017-06-05

Ilość pobrań: 203 | W tym miesiącu: 4 | W poprzednim miesiącu: 0

Komentarze (0)
Pro Motion