w
googluj

ArtRage Touch 1.0


ArtRage Toucht o ciekawy program do malowania w dedykowanej wersji dla komputerów z ekranem dotykowym, które działają pod kontrolą najnowszych Windowsów. Aplikacja działa z poziomu interfejsu Modern, wykorzystując wszystkie jego zalety, przez co wykorzystanie programu na komputerach przenośnych z dotykowym ekranem czy też tabletach jest bardzo przyjemne. Wszystkie narzędzia zostały odpowiednio „powiększone”, by łatwo było z nich korzystać przy pomocy palców, niekoniecznie zaś myszki.

Program oferuje wiele ciekawych narzędzi, którymi tworzyć można interesujące rysunki. Znajdziemy tu kilka pędzli, ołówek, kredkę świecową, wałek i inne przyrządy, których użycie daje zupełnie różne efekty. Dużym plusem jest przemyślany tryb mieszania farb; jeśli na świeżo nałożoną farbę naniesiemy kolejną warstwę w innym kolorze, kolory na obrazku naturalnie zmieszają się w miejscach, gdzie farby będą się na siebie nakładać. Wykorzystywane są tu także efekty wielu warstw (np. użycie wałka kilkukrotnie na tej samej powierzchni zwiększa intensywność koloru). W aplikacji mamy do dyspozycji paletę, w której barwy można dowolnie mieszać i wybierać do dowolnego narzędzia nakładania.

Warto zauważyć, że program oferuje również dość liczne ustawienia dla każdego z przyrządów (siłę nacisku itp.), a także obsługę warstw, co bardzo ułatwia tworzenie zaawansowanych obrazów i późniejszą ich edycję, a jest funkcją rzadko spotykaną w programach do malowania. Przydatne są również wbudowane funkcje cofania oraz ponawiania wykonanych przez nas ruchów, co pozwala szybko anulować nieudane „pociągnięcia pędzlem”.

Uwaga!
• Link instalatora prowadzi do dedykowanej strony oficjalnego sklepu Windows. Aby pobrać docelowy plik, należy wybrać przycisk „Wypróbuj”.
• Aplikacja współpracuje również z urządzeniami bazującymi na architekturze ARM, a więc z zainstalowanym Windowsem w edycji RT. Program dostępny jest również w wersji mobilnej na platformę Android oraz iOS.
• W naszej bazie znajduje się także standardowa edycja programu ArtRage Pro, która dedykowana jest komputerom bez dotykowego ekranu.

Ograniczenia!
Edycja trial została ograniczona czasowo do 6 dni działania.

Licencja: Trial (testowa)
System Operacyjny: Windows 8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 3 (2 głosów)

Strefa Download programu
ArtRage TouchArtRage Touch 1.0
Wersja stabilna
59.3 MB | 2015-02-24

Ilość pobrań: 203 | W tym miesiącu: 0 | W poprzednim miesiącu: 1

Komentarze (0)
ArtRage Touch