w
googluj

Autodesk SketchBook Starter 8.3.1.0


Autodesk SketchBook Starter to program do malowania kierowany przede wszystkim do użytkowników tabletów, laptopów z dotykowym ekranem oraz tabletów graficznych, dzięki funkcjom dostosowanym właśnie do obsługi tego typu urządzeń. Nie znaczy to, że program jest bezużyteczny, jeśli w ręku mamy tylko standardową mysz, wręcz przeciwnie; oferuje efekty symulujące wykorzystanie prawdziwego ołówka oraz pędzi, tworząc niespotykane efekty w naszej pracy. W opisywanej wersji starter stanowi przede wszystkim ciekawą propozycję dla najmłodszych, będąc jednocześnie konkurencją dla popularnego programu Fresh Paint dostępnego dla użytkowników Windowsa 8 oraz 8.1.

Program cechuje się bardzo prostym interfejsem, który jest nowoczesny, a przez to bardzo przyjazny dla oka. Wszystkie funkcje wybierane są z panelu, który nietypowo zlokalizowano w prawym dolnym rogu ekranu. Do dyspozycji użytkownika zostały oddane podstawowe narzędzia do malowania, prosta paleta barw oraz możliwość importu zewnętrznych fotografii. Ciekawie, bo dosyć zaawansowanie prezentują się ustawienia, pozwalając między innymi decydować o tym jakie parametry barw mają się zmieniać podczas ich mieszania. Tworzone rysunki mogą być zapisywane w jednym z ośmiu formatów. Prócz typowych i popularnych, takich jak JPG czy PNG znajdziemy wśród nich również format typowy dla produktów Adobe Photoshop - PSD.

Autodesk SketchBook Starter pochwalić się może także wbudowaną funkcją pozwalającą podzielić się naszą pracą drogą poczty internetowej. Dostępny jest także moduł drukowania, jednak jest to typowy systemowy kreator, w którym nie znajdziemy zaawansowanych opcji formatowania czy ustawień strony.

Uwaga!
Program dostępny jest również w wersji mobilnej na platformę Android oraz iOS.

Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows 7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 5 (1 głosów)

Strefa Download programu
Autodesk SketchBook StarterAutodesk SketchBook Starter 8.3.1.0
Wersja stabilna 32-bitowa
85 MB | 2017-02-20
Autodesk SketchBook Starter 8.3.1.0
Wersja stabilna 64-bitowa
88.6 MB | 2017-02-20

Ilość pobrań: 621 | W tym miesiącu: 0 | W poprzednim miesiącu: 3

Komentarze (0)
Autodesk SketchBook Starter