w
googluj
pl

MediBang Paint Pro 17.1


MediBang Paint Pro to rozbudowany program do malowania, jedna z ciekawszych propozycji na rynku, która w razie potrzeby sprawdzi się również jako edytor zdjęć. Może pochwalić się licznymi pędzlami, które dają rzadko spotykane efekty, możliwością nakładania na obrazki kształtów oraz „materiałów”. Znajdziemy tu sporo ustawień wielu parametrów, jak również obowiązkowe elementy zaawansowanego programu graficznego, takie jak obsługę warstw, twardości i krycia używanych narzędzi edycyjnych oraz wiele innych udogodnień.

Bardzo dużym plusem programu jest jego interfejs, który z jednej strony napakowany jest wieloma funkcjami, ale z drugiej pozostaje przy tym nadzwyczaj czytelny. Okienka rozmieszczone są tutaj w typowy dla tego typu aplikacji sposób: lewa część okna to ustawienia podstawowych narzędzi, paleta barw i szczegóły pędzli, natomiast z prawej strony głównego obszaru roboczego znajdziemy przede wszystkim widok warstw oraz tak zwany „nawigator”, który umożliwia podstawowe operacje na całym obrazku (np. jego obrót czy powiększenie).

Z aplikacją z pewnością warto eksperymentować. Szczególne warte uwagi są materiały oraz pędzle, wśród których najbardziej interesujący jest taki, który powiela ruchy użytkownika symetrycznie względem środka, w tylu kierunkach, ile wybierzemy suwakiem. Daje to bardzo ciekawe efekty i pozwala w dosłownie kilka sekund stworzyć niepowtarzalne wzory. Choć w założeniu program powstał z myślą o rysownikach komiksów oraz innych rysunkowych postaci, naszym zdaniem może się sprawdzić również w wielu innych dziedzinach związanych z elektronicznym rysunkiem.

Uwaga!
Przy pierwszym włączeniu aplikacji (niewykluczone, że również podczas późniejszego korzystania z programu), z Internetu automatycznie pobierane są dodatkowe ustawienia narzędzi do rysowania.

Ograniczenia!
Przy każdym uruchomieniu programu wyświetlana jest reklama pochodząca od producenta.

Wymagania!
Funkcje związane na przykład z przechowywaniem rysunków w chmurze, wymagają zalogowania się, a więc i posiadania (darmowego) konta użytkownika; jego stworzenie odbywa się bezpośrednio z aplikacji. Nie jest niezbędne do korzystania z pozostałych opcji w programie.

Licencja: Adware (darmowa z funkcją wyświetlania reklam)
System Operacyjny: Windows 7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 5 (5 głosów)

Strefa Download programu
MediBang Paint ProMediBang Paint Pro 17.1
Wersja stabilna 32-bitowa
34 MB | 2018-07-26
MediBang Paint Pro 17.1
Wersja stabilna 64-bitowa
39.4 MB | 2018-07-26
przejdź MediBang Paint Pro dla Android

Ilość pobrań: 579 | W tym miesiącu: 8 | W poprzednim miesiącu: 10

Komentarze (0)
MediBang Paint Pro