w
googluj
pl

Free Audio CD to MP3 Converter 1.3.12.1228


Free Audio CD to MP3 Converter to program konwertujący utwory muzyczne lub inne nagrania dźwiękowe z płyt Audio CD na pliki w formatach MP3, WMA, AAC, OGG oraz WAV. Aplikacja, zależnie od decyzji użytkownika, przetworzy wszystkie lub tylko określone nagrania znajdujące się na płycie. Możliwe jest zdefiniowanie jakości dla wyjściowych plików (z wyjątkiem bezstratnego WAV), a także wybranie katalogu, w którym zostaną one zapisane. Może to być zarówno folder na dysku twardym, jak i na kluczu USB czy np. urządzeniu MP3/MP4, tablecie albo smartfonie. Narzędzie posiada także opcję ustalania wzorców nazw dla skonwertowanych nagrań, z uwzględnieniem metadanych - numeru utworu, wykonawcy, tytułu, albumu oraz roku wydania. Jeżeli utwory na płycie posiadają określone metadane, widoczne dla Eksploratora Windows, program zachowa je w skonwertowanych plikach. Dodatkowo aplikacja potrafi pozyskiwać informacje (automatycznie lub po ingerencji użytkownika) o utworach Audio CD poprzez odczytywanie danych z programów iTunes oraz Winamp. Podczas konwersji możemy ustalić priorytet dla procesu programu - pozwala to na uzyskanie lepszej wydajności przetwarzania plików (priorytety wyższe od normalnego) lub zmniejszenie obciążenia systemu i innych aplikacji, wynikającego z działania konwertera (priorytety niższe niż standardowy).

Free Audio CD to MP3 Converter jest częścią pakietu multimedialnego o nazwie Free Studio, jednak z powodzeniem może działać jako samodzielna aplikacja. Szata graficzna programu nie prezentuje się zbyt imponująco, wygląd interfejsu jest po prostu typowo użytkowy. Obsługa konwertera nie powinna stanowić wyzwania nawet dla mało zaawansowanych informatycznie osób. W razie kłopotów, można zapoznać się z samouczkiem, który jest dostępny w witrynie producenta.

Uwaga!
Podczas instalacji aplikacja proponuje także zainstalowanie dwóch zewnętrznych programów. Nie są one niezbędne do działania konwertera, za to być może potrafią zmienić silnik wyszukiwania i stronę główną przeglądarki, przekierowując użytkownika do rozmaitych reklam. Należy zachować ostrożność i w pierwszym okienku z propozycją odmówić akceptacji, zaś w drugim po prostu kliknąć Anuluj.

Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 3.7 (3 głosów)

Strefa Download programu
Free Audio CD to MP3 ConverterFree Audio CD to MP3 Converter 1.3.12.1228
Wersja stabilna
23.34 MB | 2014-12-18

Ilość pobrań: 6893 | W tym miesiącu: 3 | W poprzednim miesiącu: 7

Komentarze (0)
Free Audio CD to MP3 Converter