w
googluj

FlicFlac 1.10


FlicFlac to niewielki, przenośny, w pełni darmowy i banalny w obsłudze konwerter plików muzycznych. Aplikacja działa między kilkoma najpopularniejszymi formatami, w tym – jak sugeruje jej nazwa – bezstratnym formatem FLAC.

Interfejs programu FlicFlac jest bardzo minimalistyczny i składa się w gruncie rzeczy z zaledwie jednego okienka, w którym umieszczono kilka przycisków. Największy z nich odpowiada za wybór ścieżek audio do konwersji. Tego wyboru możemy dokonać w trybie eksploratora lub po prostu przeciągając i upuszczając utwory do programu. Praca programu zaczyna się natychmiast po wyborze plików, zatem ważne jest, by przed użyciem przycisku „Select or drop files” określić format docelowy spośród pięciu wyszczególnionych na przyciskach. Są to formaty FLAC, WAV, MP3, OGG i APE; wszystkie z nich mogą także służyć za formaty wyjściowe.

Sam proces konwersji przebiega błyskawicznie. Przed jego rozpoczęciem dobrze jest jeszcze odznaczyć opcję odpowiedzialną za kasowanie plików wyjściowych, choć gdy ją przeoczymy, odpowiednie okno dialogowe i tak poprosi nas o potwierdzenie tego potencjalnie niepożądanego działania. W opcjach programu możliwa jest także zmiana przepływności (bitrate) plików MP3, dzięki czemu aplikacja może służyć do manipulacji na plikach wyłącznie wewnątrz tego formatu.

Aplikację FlicFlac polecamy osobom szukającym nieskomplikowanego i bardzo przyjaznego w obsłudze konwertera audio, pozwalającego na obróbkę plików "w biegu".
Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 5 (3 głosów)

Strefa Download programu
FlicFlacFlicFlac 1.10
Wersja stabilna
1.28 MB | 2022-09-10

Ilość pobrań: 408 | W tym miesiącu: 1 | W poprzednim miesiącu: 2

Komentarze (0)
FlicFlac