w
googluj

FlacSquisher 1.3.8


FlacSquisher to program rozwijany na bazie otwartej licencji, który umożliwia konwertowanie utworów muzycznych pomiędzy formatami Flac, MP3 oraz Ogg Vorbis. Pozwala na obsługę całych kolekcji utworów jednocześnie, czerpiąc korzyści z wieloprocesorowych jednostek obliczeniowych komputera.

Prosty interfejs aplikacji przyczynia się do szybkości, z jaką można ją sprawnie obsługiwać. Aby rozpocząć konwersję, wystarczy wybrać ścieżkę źródła oraz określić, gdzie mają zostać zapisane pliki wynikowe. FlacSquisher charakteryzuje się szybką konwersją pomiędzy formatami, ponieważ zastosowane sposoby skutecznie wykorzystują wiele rdzeni procesora komputera. Co ciekawe, producent udostępnia użytkownikowi możliwość wyboru z ilu wątków ma korzystać program. Domyślnie ta wartość równa jest ilości logicznych procesorów komputera, jednak w sytuacji, kiedy chcemy przekonwertować dużą ilość plików, jednocześnie nadal korzystając z komputera do innych celów, przydatna okaże się funkcja ograniczenia ilości procesów generowanych przez konwerter. Dzięki temu czas oczekiwania na efekty się wydłuży, ale procesor komputera nie będzie w pełni obciążony, przez co zagwarantuje lepszą wydajność pozostałych aplikacji.

Ustawienia programu pozwalają na ustalenie jakości kompresji podczas konwersji, dla każdego z formatów z osobna. Narzędzie umożliwia także stworzenie listy wyjątków rozszerzeń plików, aby przyśpieszyć pracę programu poprzez pominięcie nieodpowiednich plików, na przykład okładek albumów muzycznych, znajdujących się w tych samych, co utwory, katalogach.
Licencja: GNU GPL (darmowa)
System Operacyjny: Windows 7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 4 (1 głosów)

Strefa Download programu
FlacSquisherFlacSquisher 1.3.8
Wersja stabilna
2.35 MB | 2017-10-06

Ilość pobrań: 145 | W tym miesiącu: 0 | W poprzednim miesiącu: 1

Komentarze (0)
FlacSquisher