w
googluj

Dołącz do nas na:

facebook google+
Dodaj swój tematarrow
Więcej tematówarrow

Osób na forum: 450
Wszystkich postów: 947204
Wszystkich tematów: 141692

l r
~kuśka: Tnie wszystko jak brzytwa ! Nikt lepszego nie wymyślił i nie wymyśli ... arrow
~AAA: To rzeczywiście bardzo dobry program, szczerze wart polecenia. Przy tak wysokiej ocenie być może niestosowne jest wspominać o innym, nieco l... arrow
Programów: 11971
Istniejemy od: 7840 dni

Folders Popup 5.0.1


Folders Popup v2 to ciekawy dodatek do systemu, dzięki któremu zyskamy dostęp do ulubionych oraz specjalnych folderów Windowsa, dzięki przypisaniu akcji otwierania dedykowanego menu kontekstowego, środkowemu przyciskowi myszy (ustawienie to jest konfigurowalne). Wyświetlana lista może być przez nas modyfikowana w zakresie ścieżek, które z jej poziomu będą dostępne.

Aplikacja jest znakomitą propozycją dla użytkowników, którzy chętnie rozmieszczają pliki oraz foldery z zawartością związaną z rodziną, zainteresowaniami czy pracą, na różnych dyskach komputera. Zamiast tworzyć liczne skróty na pulpicie lub niepotrzebnie przedzierać się przez skomplikowaną strukturę katalogów, warto przyjrzeć się opisywanemu programowi i ustawić odpowiednie lokalizacje jako swe ulubione, a następnie szybko je uruchamiać z dowolnego poziomu systemowego eksploratora plików.

Ustawienia programu pozwalają w szerokim zakresie dostosować obsługę programu do naszych wymagań. Dostępnych jest kilka skrótów klawiszowych (obejmujących klawiaturę oraz mysz), dzięki którym uaktywnimy konkretne funkcje. Wygodnym rozwiązaniem jest możliwość zdefiniowania kombinacji skrótowej z klawiatury i myszy (np. tak, aby program został aktywowany po przyciśnięciu klawisza Ctrl oraz prawego przycisku myszy). Dzięki tak licznym możliwościom, każdy na pewno będzie w stanie dostosować program do własnych preferencji.

Uwaga!
Po rozpakowaniu pliku archiwum, program nie wymaga instalacji. W paczce znajdują się programy przeznaczone dla 32- oraz 64-bitowej wersji systemu.

Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 5 (2 głosów)

Strefa Download programu
Folders PopupFolders Popup 5.0.1
Wersja stabilna
1.14 MB | 2015-04-20

Ilość pobrań: 279 | W tym miesiącu: 2 | W poprzednim miesiącu: 1

Komentarze (0)
Folders Popup