w
googluj

Dołącz do nas na:

facebook google+
Dodaj swój tematarrow
Więcej tematówarrow

Osób na forum: 489
Wszystkich postów: 947206
Wszystkich tematów: 141693

l r
~kuśka: Tnie wszystko jak brzytwa ! Nikt lepszego nie wymyślił i nie wymyśli ... arrow
~AAA: To rzeczywiście bardzo dobry program, szczerze wart polecenia. Przy tak wysokiej ocenie być może niestosowne jest wspominać o innym, nieco l... arrow
Programów: 11971
Istniejemy od: 7840 dni
pl

Microsoft System Update Readiness Tool 947821


Microsoft System Update Readiness Tool to praktycznie bezobsługowy instalator niezbędnych poprawek do systemu Windows, które naprawiają niedociągnięcia usługi Windows Update. Ich powodem mógł być brak możliwości automatycznego aktualizowania komputera, przynajmniej w zakresie niektórych aktualizacji. Opisywany pakiet, zgodnie z zapewnieniami producenta, instaluje na komputerze użytkownika niezbędne łaty, naprawiając tym samym działanie automatycznych aktualizacji systemu.

Choć usługa automatycznych aktualizacji systemu Windows w swoim założeniu jest bardzo praktycznym rozwiązaniem, niestety, jak często bywa, nie brakuje w niej drobnych niedociągnięć, które skutkować mogą nawet całkowitym zablokowaniem działanie tej funkcji w systemie. Microsoft, stając na wysokości zadania, wydał oficjalne poprawki, których instalacja powinna naprawić usługę do tego stopnia, by w przyszłości aktualizacje komputera mogły przebiegać całkiem automatycznie i bez dodatkowych kłopotów. Instalacja opisywanego pakietu nie wymaga żadnej fachowej wiedzy od użytkownika. Instalator tylko jednokrotnie zapyta się o naszą zgodę na instalacje, natomiast pozostały proces jest całkowicie zautomatyzowany.

Nie należy się również zrażać wielkością pobieranych plików instalatorów (szczególnie w przypadku wersji 64-bitowej przeznaczonej dla Windowsa 7), ponieważ sam proces wprowadzania poprawek przebiega stosunkowo szybko i będzie wymagać od użytkownika maksymalnie kilku minut uwagi. Polecamy opisywany pakiet wszystkim, których dotknął problem niesprawnej usługi Windows Update.

Uwaga!
Linki instalatorów prowadzą do wersji programu odpowiednich dla użytkowników Windowsa 7 SP1. Korzystający z Windowsa Visty powinni skorzystać z wersji im dedykowanych: instalatora 32-bit lub instalatora 64-bit.

Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows Vista/7
Oceń program:
-/5

Ocena: 4 (4 głosów)

Strefa Download programu
Microsoft System Update Readiness ToolMicrosoft System Update Readiness Tool 947821
Wersja stabilna 32-bitowa
228.05 MB | 2015-01-02
Microsoft System Update Readiness Tool 947821
Wersja stabilna 64-bitowa
538.58 MB | 2015-01-02

Ilość pobrań: 2845 | W tym miesiącu: 20 | W poprzednim miesiącu: 9

Komentarze (0)
Microsoft System Update Readiness Tool