w
googluj

Dołącz do nas na:

facebook google+
Dodaj swój tematarrow
Więcej tematówarrow

Osób na forum: 549
Wszystkich postów: 947207
Wszystkich tematów: 141694

l r
~kuśka: Tnie wszystko jak brzytwa ! Nikt lepszego nie wymyślił i nie wymyśli ... arrow
~AAA: To rzeczywiście bardzo dobry program, szczerze wart polecenia. Przy tak wysokiej ocenie być może niestosowne jest wspominać o innym, nieco l... arrow
Programów: 11971
Istniejemy od: 7840 dni

Windows Tweaker 5.3.1


Windows Tweaker to zestaw ponad 100 narzędzi, dzięki którym dostosujemy system operacyjny naszego komputera na wielu płaszczyznach. Aplikacja oferuje moduły, które wpływają zarówno na wygodę użytkowania Windowsa, jak i jego ogólną wydajność. Co istotne, ustawienia każdego z nich widoczne są w spójnym interfejsie programu, dzięki czemu chcąc wprowadzić kolejne modyfikacje, nie musimy zgłębiać sposobu obsługi kolejnego narzędzia, które do tego służy.

Wszystkie moduły oferowane w programie zostały podzielone na czytelne kategorie, dzięki którym szybko możemy znaleźć funkcję, która sprosta naszym oczekiwaniom. Dostępne są między innymi takie kategorie jak ustawienia eksploratora, systemu, wyświetlania, menu podręcznego, funkcji, zadań oraz miejsc. Każdy dział kryje kilkanaście narzędzi, które często odpowiedzialne są za więcej niż jedną funkcję, co pokazuje, jak dużą ilość modyfikacji możemy wprowadzić do systemu wykorzystując do tego tylko Windows Tweakera.

Przy pomocy narzędzi oferowanych przez program zmienimy między innymi kolor ramki zaznaczenia w systemie, nazwę komputera, zawartość menu kontekstowego oraz opcji dostępnych w eksploratorze. Będzie mogli również zdecydować o widoczności kolejnych napędów w Moim Komputerze oraz wprowadzić nowe ustawienia ekranu logowania do systemu.

Wymagania!
Aby oprogramowanie działało poprawnie, konieczna jest instalacja pakietu .NET Framework w wersji 4.5 lub nowszej.

Licencja: GNU GPL (darmowa)
System Operacyjny: Windows Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 4 (1 głosów)

Strefa Download programu
Windows TweakerWindows Tweaker 5.3.1
Wersja stabilna
2.45 MB | 2015-01-31

Ilość pobrań: 1471 | W tym miesiącu: 3 | W poprzednim miesiącu: 6

Komentarze (0)
Windows Tweaker