w
googluj

Dołącz do nas na:

facebook google+
Dodaj swój tematarrow
Więcej tematówarrow

Osób na forum: 432
Wszystkich postów: 947201
Wszystkich tematów: 141692

l r
~kuśka: Tnie wszystko jak brzytwa ! Nikt lepszego nie wymyślił i nie wymyśli ... arrow
~AAA: To rzeczywiście bardzo dobry program, szczerze wart polecenia. Przy tak wysokiej ocenie być może niestosowne jest wspominać o innym, nieco l... arrow
Programów: 11971
Istniejemy od: 7840 dni

TurboTop 2.8.0.21


TurboTop to niewielki dodatek do systemu operacyjnego, pozwalający na stosowanie ustawienia "zawsze na wierzchu" dla okna dowolnego programu, niezależnie od tego, czy standardowo oferuje taka funkcjonalność. Dzięki temu będziemy mogli "przypiąć" dowolny program na pierwszy plan ekranu, niezależnie od dokonywanych później akcji minimalizacji i maksymalizacji innych okien systemowych. Rozwiązanie to może okazać się przydatne szczególnie w sytuacji, kiedy jesteśmy zainteresowani obserwacją wyników jednej z aplikacji i nie chcielibyśmy, by inne okienka ją przysłaniały.

Co istotne, narzędzie to jest bardzo proste w obsłudze. Po instalacji rezyduje na pasku zadań systemu, informując o swojej aktywności. Wystarczy kliknąć na ikonie programu myszą, aby uzyskać widok listy wszystkich aktywnych okien w systemie. Następnie, wybierając odpowiedni program z listy, automatycznie aktywujemy jego priorytet względem pozostałych, jeśli chodzi o wykorzystanie obecności "na wierzchu" pulpitu. Prócz prostoty działania i obsługi, aplikacja nie jest również skomplikowana od strony technicznej, przez co nie należy się obawiać, iż wpłynie na ogólną wydajność komputera. Zużywa na tyle mało zasobów, iż nawet użytkownicy starszych i wolniejszych komputerów nie zauważą dużo dłuższego czasu reakcji sprzętu na polecenia.

Warto dodać, iż domyślnie program uruchamia się automatycznie wraz ze startem systemu operacyjnego. Niestety nie ma możliwości edytowania tego ustawienia, jednak możliwe jest ręczne wyłącznie programu podczas pracy.
Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows 98/Me/NT/2000/XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 5 (4 głosów)

Strefa Download programu
TurboTopTurboTop 2.8.0.21
Wersja stabilna
0.98 MB | 2017-04-08

Ilość pobrań: 1981 | W tym miesiącu: 6 | W poprzednim miesiącu: 3

Komentarze (2)
TurboTop
avatararrow
~Ryszard | 2015.10.24 18:58
2 Oceniam pozytywnieOceniam negatywnieZgłoś nadużycie
Oczywiście, że jest taka opcja, ale autor opisu napisał, że nie ma takiej opcji z poziomu programu :)
TurboTop 2.7
avatararrow
~Zazu | 2015.10.23 09:24
2 Oceniam pozytywnieOceniam negatywnieZgłoś nadużycie
Panie autor tego opisu! Niestety jest bardzo prosta taka możliwość wyłączenia "uruchamiania wraz z systemem": wpisuje msconfig w Windowsowe "Uruchom" i w zakładce "Uruchamianie" odznaczam Turbotop.
TurboTop 2.7