w
googluj

Dołącz do nas na:

facebook google+
Dodaj swój tematarrow
Więcej tematówarrow

Osób na forum: 113
Wszystkich postów: 904654
Wszystkich tematów: 127655

l r
~kuśka: Tnie wszystko jak brzytwa ! Nikt lepszego nie wymyślił i nie wymyśli ... arrow
~AAA: To rzeczywiście bardzo dobry program, szczerze wart polecenia. Przy tak wysokiej ocenie być może niestosowne jest wspominać o innym, nieco l... arrow
Programów: 11971
Istniejemy od: 7088 dni

Tweaking.com - Envelope Printer 2.0.1


Tweaking.com - Envelope Printer to program, przy pomocy którego komputerowo zaadresujemy koperty. Stanowi ciekawą propozycję szczególnie dla osób, którym wykonanie podobnej czynności w programie wchodzącym w skład pakietu biurowego sprawia trudność lub jest niepotrzebnie skomplikowane z powodu natłoku zbędnych funkcji. Opisywany program charakteryzuje się bowiem prostą obsługą, a dostępne w nim opcje pozwolą z łatwością osiągnąć wymagany wzór adresu na kopertach.

Ponieważ program został stworzony specjalnie z myślą o adresowaniu kopert, jedyne, na czym musimy się w nim skupić to podanie odpowiednich danych adresowych nadawcy i odbiorcy oraz ustawieniu kilku opcji związanych z wymiarami koperty, na której ma zostać wykonany wydruk. Adresy uzupełniamy przy użyciu wygodnych okien edycji, które znajdują się w górnej części interfejsu. W ich obrębie wszystkie informacje możemy dowolnie formatować (a więc samodzielnie zdecydować o kolejności podawanych danych) oraz zmieniać ich wygląd (czcionkę i jej style). Bardzo wygodna jest możliwość zapisania wykorzystanych już adresów w książce, dzięki czemu w przyszłości będziemy mieli możliwość adresowania kopert dużo szybciej, wykorzystując zapisane wcześniej szablony.

Dodatkową opcją jest możliwość wydrukowania w wybranym miejscu zdjęcia, które zaimportować możemy do aplikacji. Stanowi to świetne rozwiązanie dla osób prowadzących korespondencję seryjną, w przypadku której możliwe jest wykorzystanie tej funkcjonalności na przykład na potrzeby umieszczenia na kopercie logo producenta reklamowanego produktu. Przed wydrukiem niezbędne jest uzupełnienie dodatkowych opcji, którymi są przede wszystkim wybór drukarki (szczególnie istotne w przypadku korzystania z programu w firmie, kiedy najczęściej dostępnych mamy kilka urządzeń drukujących), jak również cech samego wydruku; dokładnego rozmiaru koperty, podajnika papieru i rozdzielczości pracy drukarki.
Licencja: Adware (darmowa z funkcją wyświetlania reklam)
System Operacyjny: Windows XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 4 (2 głosów)

Strefa Download programu
Tweaking.com - Envelope PrinterTweaking.com - Envelope Printer 2.0.1
Wersja stabilna
4.24 MB | 2016-09-14
przejdź
Tweaking.com - Envelope Printer Portable
Wersja przenośna, niewymagająca instalacji

Ilość pobrań: 736 | W tym miesiącu: 0 | W poprzednim miesiącu: 3

Komentarze (0)
Tweaking.com - Envelope Printer