w
googluj

Dołącz do nas na:

facebook google+
Dodaj swój tematarrow
Więcej tematówarrow

Osób na forum: 248
Wszystkich postów: 904617
Wszystkich tematów: 127618

l r
~kuśka: Tnie wszystko jak brzytwa ! Nikt lepszego nie wymyślił i nie wymyśli ... arrow
~AAA: To rzeczywiście bardzo dobry program, szczerze wart polecenia. Przy tak wysokiej ocenie być może niestosowne jest wspominać o innym, nieco l... arrow
Programów: 11971
Istniejemy od: 6934 dni
pl

HP Photo Creations 3.8


HP Photo Creations – rozbudowany program do tworzenia różnego rodzaju wydruków zdjęć: pocztówek, kalendarzy, kolaży, biuletynów, ulotek, albumów itp. Pozwala na wydruk w domu lub zamówienie wydruku profesjonalnego, po uiszczeniu odpowiedniej opłaty. Choć aplikacja dedykowana jest dla użytkowników sprzętu drukującego HP, nic nie stoi na przeszkodzie, by korzystały z niej również osoby wykorzystujące drukarki innych firm.

Aplikacja kryje w sobie całkiem sporo funkcji personalizacji każdego wydruku, a mimo to jej interfejs został na tyle przemyślany, że z powodzeniem nadaje się również dla osób z niewielkim doświadczeniem w jakiejkolwiek obróbce graficznej czy zaawansowanych wydrukach. Jest to program kierowany zdecydowanie do „przeciętnego” użytkownika chcącego uzyskać dobre i interesujące efekty wydruku w domu, nie zaś grafików czy fotografów oczekujących możliwie najwyższego rozbudowania ze strony rozwiązań technologicznych.

Aby stworzyć nowy wydruk, w pierwszej kolejności należy wybrać kartkę/ kalendarz/ broszurę, którą chcemy zastosować i edytować. Może to być czasochłonny etap, choć tylko dlatego, że oferta propozycji jest naprawdę imponująca i jest w czym wybierać. Nawigacja na tym etapie polega na poruszaniu się pomiędzy zakładkami i podkategoriami w górnej części okna programu. Kiedy wybierzemy już element, który chcemy edytować i rodzaj jego wydruku (własny lub zewnętrzny z dostawą do domu), przełączeni zostaniemy do edytora, w którym zmodyfikować można wiele elementów danej pocztówki lub kalendarza, a przede wszystkim dodać do niego zdjęcia, które będą plikami źródłowymi. Tutaj wystarczy przeciągnięcie elementów metodą „drag&drop” lub klasyczne zlokalizowanie fotografii na dysku przez wbudowany eksplorator. Na każdym etapie obsługę ułatwiają podpowiedzi, które sugerują jakie działania w danej chwili możemy podjąć.

Program ma jedną wadę: większość jego elementów wydaje się ściśle współpracować z sieciowymi zasobami, przez co ładowanie kolejnych ekranów i ich obsługa jest nieco ociężała, choć nie zaś na tyle, by aplikacja nie była wygodna w użyciu. Mając na uwadze, że kolejne elementy pobierane są na bieżąco z Internetu, nie będziemy rozczarowani prędkością pracy i wszystko będzie przebiegać wystarczająco sprawnie.

Wymagania!
• Do instalacji programu konieczne jest połączenie z Internetem (pobierane są dodatkowe pliki instalacyjne).
• Choć producent nie podaje takiej informacji, aplikacja wydaje się na bieżąco pobierać większość elementów graficznych z Sieci, zatem połączenie z Internetem będzie wymagane również do bieżącego działania programu.
• Zamawianie odbitek w Internecie wymaga utworzenia darmowego konta użytkownika usługi. Wydruk domowy nie wymaga rejestracji.

Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 3.8 (14 głosów)

Strefa Download programu
HP Photo CreationsHP Photo Creations 3.8
Wersja stabilna
28 MB | 2015-12-10

Ilość pobrań: 6727 | W tym miesiącu: 171 | W poprzednim miesiącu: 101

Komentarze (0)
HP Photo Creations