w
googluj

Dołącz do nas na:

facebook google+
Dodaj swój tematarrow
Więcej tematówarrow

Osób na forum: 244
Wszystkich postów: 904575
Wszystkich tematów: 127605

l r
~kuśka: Tnie wszystko jak brzytwa ! Nikt lepszego nie wymyślił i nie wymyśli ... arrow
~AAA: To rzeczywiście bardzo dobry program, szczerze wart polecenia. Przy tak wysokiej ocenie być może niestosowne jest wspominać o innym, nieco l... arrow
Programów: 11971
Istniejemy od: 6880 dni

Primg 1.3.0.0


Primg to ciekawy, lekki program, dzięki któremu wydrukujemy fotografie na kilka sposobów. Możliwy jest układ miniatur, który automatycznie rozłoży zdjęcia z wybranego folderu na arkuszu papieru na siatce o wybranych parametrach, wydruk pojedynczego zdjęcia z kontrolą jego wymiarów oraz możliwość wydrukowania jednego zdjęcia powielonego na jednej stronie wybraną ilość razy (użyteczne na przykład do wydruku kilku kopii zdjęcia paszportowego).

Aplikacja jest bardzo prosta w obsłudze, a jej interfejs można podzielić na trzy zasadnicze części; wygodny eksplorator plików, główne okno pracy i panel dodatkowych ustawień. Ten ostatni wyświetla opcje, które dostępne są dla danego układu wydruku, który wybraliśmy. Z jego poziomu ustawiane są wszystkie parametry zdjęć, włącznie z ich wymiarami, ilością oraz przerwami pomiędzy kolejnymi rzędami w przypadku wydruku wielokrotnego oraz widoku miniatur.

Prócz samych fotografii, aplikacja pozwala wydrukować również ich metadane, które muszą być zapisane w formacie Exif. Dostępna jest również opcja pozwalająca podpisać każde zdjęcie nazwą pliku, która je reprezentuje w komputerze. Primg umożliwia aktywowanie opcji ustawień strony, dzięki czemu nie jesteśmy ograniczeni do wykorzystania tylko tego rozmiaru arkusza, który ostatnio był używany w drukarce lub jest ustawiony jako domyślny. Program należy pochwalić za bardzo nieduże zapotrzebowanie na zasoby komputera, przez co powinien sprawnie działać również na nieco starszych komputerach.
Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 4 (1 głosów)

Strefa Download programu
PrimgPrimg 1.3.0.0
Wersja stabilna 32-bitowa
0.72 MB | 2015-07-21
Primg 1.3.0.0
Wersja stabilna 64-bitowa
0.74 MB | 2015-07-21

Ilość pobrań: 494 | W tym miesiącu: 9 | W poprzednim miesiącu: 0

Komentarze (0)
Primg