w
googluj

Dołącz do nas na:

facebook google+
Dodaj swój tematarrow
Więcej tematówarrow

Osób na forum: 248
Wszystkich postów: 904617
Wszystkich tematów: 127618

l r
~kuśka: Tnie wszystko jak brzytwa ! Nikt lepszego nie wymyślił i nie wymyśli ... arrow
~AAA: To rzeczywiście bardzo dobry program, szczerze wart polecenia. Przy tak wysokiej ocenie być może niestosowne jest wspominać o innym, nieco l... arrow
Programów: 11971
Istniejemy od: 6934 dni

Fix Print Spooler 1.1


Fix Print Spooler (FixPrintS) – miniaturowy program do czyszczenia bieżącej listy zadań dla drukarki. To znakomite rozwiązanie dla wszystkich osób, które często drukują wiele dokumentów. Z pewnością każdy doświadczył bowiem kiedyś sytuacji, w której (niezależnie od posiadanego sprzętu czy wersji systemu Windows), na liście zadań dla drukarki oczekują dokumenty, jednak z niewyjaśnionych przyczyn nie można ich z niej usunąć ani faktycznie do końca wydrukować. Najczęściej z pomocą przychodzi w tej sytuacji restart komputera, jednak od teraz można również skorzystać z opisywanego programu, który w dosłownie kilka sekund równie skutecznie poradzi sobie z opisanym problemem.

Co ważne, aplikacja nie wymaga od użytkownika żadnej wiedzy na ten temat, ani ingerencji w wykonywane czynności. Wystarczy bowiem dwukrotnie kliknąć ikonę programu (uruchomić go), a proces czyszczenia listy automatycznie się uruchomi, informując nas o wykonywanych działaniach krótkimi i prostymi komunikatami, wyświetlanymi bezpośrednio powyżej paska zadań w prawym rogu ekranu. Program nie posiada żadnego interfejsu użytkownika czy jakichkolwiek ustawień. Działanie jest niemal natychmiastowe, choć nie można wykluczyć, że może być zależne od liczby zablokowanych dokumentów na liście zadań drukarki i w efekcie się wydłuży.

Dodatkowym atutem tak niewielkiej aplikacji jest jej fizyczny rozmiar i wymagania (niemal znikome). Z powodzeniem będzie z niej więc można korzystać również na starszych i mniej wydajnych komputerach, których przecież opisywany na wstępie problem z drukowaniem nie omija.
Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 5 (2 głosów)

Strefa Download programu
Fix Print SpoolerFix Print Spooler 1.1
Wersja stabilna
0.29 MB | 2016-07-17

Ilość pobrań: 264 | W tym miesiącu: 1 | W poprzednim miesiącu: 24

Komentarze (0)
Fix Print Spooler