w
googluj

Dołącz do nas na:

facebook google+
Dodaj swój tematarrow
Więcej tematówarrow

Osób na forum: 258
Wszystkich postów: 904358
Wszystkich tematów: 127537

l r
~kuśka: Tnie wszystko jak brzytwa ! Nikt lepszego nie wymyślił i nie wymyśli ... arrow
~AAA: To rzeczywiście bardzo dobry program, szczerze wart polecenia. Przy tak wysokiej ocenie być może niestosowne jest wspominać o innym, nieco l... arrow
Programów: 11971
Istniejemy od: 6565 dni

SSuite Label Printer 2.8.4


SSuite Label Printer – niewielki i bardzo podstawowy program do tworzenia wydruków na kopertach. Pozwala tworzyć bazę adresatów, nie zmuszając tym samym do każdorazowego wpisywania danych od początku. Wszystkie zapisane na liście osoby można wyeksportować w formie pliku CSV, ale również zaimportować w ten sam sposób, bo okazuje się jedną z większych zalet programu. Pozwoli nam ona usprawnić seryjny wydruk adresów, o ile przechowujemy je w arkuszu o formacie CSV (na przykład w Excelu); aplikacja pozwala na jednoczesny wydruk dowolnej liczby adresów z listy, korzystając przy tym z różnych formatów samej etykiety. Mogą być one wybrane z dostępnych propozycji (jest ich co najmniej kilkanaście) lub stworzyć własne, które również można zapisywać na przyszłość.

Poza wymienionymi wyżej możliwościami, program nie oferuje zbyt wiele. Jest prosty w obsłudze, ale jego interfejs miejscami jest niepotrzebnie rozbudowany wizualnie. Obecnie lepiej sprawdzają się minimalistyczne projekty, a nie maksymalnie kolorowe na każdym kroku (szczególnie, że w tym wypadku nie mówimy o ogromie funkcji, więc zaskakująco barwne wizualnie okienka informujące na przykład o udanym imporcie wydają się zbędne). Mimo to program się po prostu sprawdza, jednak konkurencja ma do zaoferowanie co najmniej taki sam pakiet możliwości.

Tutaj głównym atutem są wspomniane funkcje importu/eksportu danych, niskie wymagania sprzętowe oraz brak konieczności instalacji. Dzięki tym cechom aplikacja może zdobyć uznanie użytkowników najstarszych komputerów, których wydajność pozostawia wiele do życzenia.

Uwaga!
Po rozpakowaniu pliku archiwum, program nie wymaga instalacji.

Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows 98/Me/NT/2000/XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 4.7 (3 głosów)

Strefa Download programu
SSuite Label PrinterSSuite Label Printer 2.8.4
Wersja stabilna
3.6 MB | 2018-04-18

Ilość pobrań: 91 | W tym miesiącu: 1 | W poprzednim miesiącu: 1

Komentarze (0)
SSuite Label Printer