w
googluj

Dołącz do nas na:

facebook google+
Dodaj swój tematarrow
Więcej tematówarrow

Osób na forum: 92
Wszystkich postów: 904609
Wszystkich tematów: 127617

l r
~kuśka: Tnie wszystko jak brzytwa ! Nikt lepszego nie wymyślił i nie wymyśli ... arrow
~AAA: To rzeczywiście bardzo dobry program, szczerze wart polecenia. Przy tak wysokiej ocenie być może niestosowne jest wspominać o innym, nieco l... arrow
Programów: 11971
Istniejemy od: 6928 dni

Print Conductor 7.0.2001


Print Conductor to funkcjonalne oprogramowanie pozwalające wysłać drukarce komputerowej zadania drukowania wielu plików różnego typu, wykorzystując w tym celu jedną operację. Aplikacja obsługuje wiele typów plików (począwszy od graficznych, plików PDF, na dokumentach pakietów biurowych kończąc), które można dodać do kolejki drukowania w kilku prostych krokach kreatora. Znacznie ułatwia to, a przede wszystkim przyśpiesza proces drukowania wielu dokumentów, różnych typów podczas pracy z komputerem.

Program wyróżnia się nowoczesnym interfejsem, którego minimalizm przekłada się na dużą czytelność. Zastosowano tutaj wygodną wstążkę, której opcje są bez problemu rozpoznawalne dzięki przemyślanym ikonom. Aby aktywować nowe drukowanie, wystarczy zaimportować do programu pliki, których drukowaniem chcemy się zająć. Przy pomocy wbudowanego eksploratora za jednym razem możliwe jest nie tylko importowanie wielu plików jednocześnie, ale również różnych typów. Wybrane dokumenty wyświetlone zostają na liście w głównym oknie aplikacji. Użytkownikowi pozostaje jeszcze skontrolowanie ustawień drukarki, a po tym procesie można już przystąpić do aktywacji głównego procesu drukowania.

Warto zwrócić uwagę, iż prócz preferencji typowych dla wybranej przez nas drukarki (dostępnych poprzez sterowniki konkretnego urządzenia), w programie znajdziemy także ustawienia generalne, które wpłyną na wszystkie drukowane dokumenty jednocześnie, a znajdziemy wśród nich między innymi opcję dopasowywania rozmiarów do bieżącej strony oraz liczbę drukowanych kopii.

Ograniczenia!
Darmowa wersja programu automatycznie dodaje na końcu kolejki drukowania dodatkową stronę reklamową.

Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 5 (4 głosów)

Strefa Download programu
Print ConductorPrint Conductor 7.0.2001
Wersja stabilna
94.93 MB | 2020-01-30

Ilość pobrań: 833 | W tym miesiącu: 8 | W poprzednim miesiącu: 22

Komentarze (0)
Print Conductor