w
googluj

Dołącz do nas na:

facebook google+
Dodaj swój tematarrow
Więcej tematówarrow

Osób na forum: 299
Wszystkich postów: 904358
Wszystkich tematów: 127537

l r
~kuśka: Tnie wszystko jak brzytwa ! Nikt lepszego nie wymyślił i nie wymyśli ... arrow
~AAA: To rzeczywiście bardzo dobry program, szczerze wart polecenia. Przy tak wysokiej ocenie być może niestosowne jest wspominać o innym, nieco l... arrow
Programów: 11971
Istniejemy od: 6565 dni
pl

Print Envelopes Visual 4.0.1.1


Print Envelopes Visual to program do adresowania i wydruku kopert. Oferuje szereg ułatwień, które potrafią w znaczy sposób przyśpieszyć tworzenie komputerowych wydruków na kopertach, na przykład względem prób osiągnięcia tych samych efektów w standardowym edytorze tekstu. Aplikacja oferuje kilka zwymiarowanych, typowych zestawów kopert, na których poszczególne elementy (adres nadawcy i adresata) przemieszczać możemy ręcznie w widoku podglądu, unikając mozolnego przesuwania poszczególnych wierszy adresu z osobna. Dostępna jest także ręczna zmiana wymiarów koperty, jeśli korzystamy z nietypowych produktów.

Płatne edycje aplikacji oferują dodatkowo możliwość wydruku obrazka pośrodku koperty. Może to być na przykład logo firmy, które zwiększy atrakcyjność w ten sposób dostarczanych do klientów ofert czy innej korespondencji. Opisywana, darmowa edycja ma natomiast do zaoferowania dostosowywanie wyglądu tekstu (w zakresie czcionki, rozmiaru oraz dodatkowych efektów, takich jak pogrubienie, kursywa oraz podkreślenie). Przy takim rozmachu opcji edycyjnych, nieco zaskakiwać może fakt, iż zrezygnowano tu z możliwości zmiany koloru tekstu. Podczas uzupełniania danych adresata i nadawcy, odpowiednie informacje możemy wpisywać ręcznie, bądź skorzystać z pamięci, która pozwoli zapisać adresatów. W przypadku nadawcy, jest on zapamiętywany dla danego kroju koperty, co może okazać się przydatne szczególnie w firmach, jeśli na przykład duże katalogi rozsyłane są do klientów przez inny dział niż, na przykład, korespondencja z działu księgowości - w mniejszych kopertach.

Uruchomienie drukowania poprzedzone jest wyborem drukarki oraz jej podstawowych parametrów pracy. Aplikacja opiera się tutaj na wykorzystaniu standardowych sterowników dostarczonych w oprogramowaniu konkretnej drukarki, zatem możliwości na tym etapie mogą być różne, w zależności od sprzętu, którym dysponujemy.

Spolszczenie!
Niestety nie wszystkie elementy interfejsu zostały do końca przetłumaczone z języka angielskiego.

Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 4.2 (5 głosów)

Strefa Download programu
Print Envelopes VisualPrint Envelopes Visual 4.0.1.1
Wersja stabilna
5.17 MB | 2016-11-19

Ilość pobrań: 483 | W tym miesiącu: 6 | W poprzednim miesiącu: 37

Komentarze (1)
Print Envelopes Visual
avatararrow
~akiz | 2015.12.05 00:20
0 Oceniam pozytywnieOceniam negatywnieZgłoś nadużycie
programik czad :)
Print Envelopes Visual 4.0.1.0