w
googluj

Dołącz do nas na:

facebook google+
Dodaj swój tematarrow
Więcej tematówarrow

Osób na forum: 88
Wszystkich postów: 904609
Wszystkich tematów: 127617

l r
~kuśka: Tnie wszystko jak brzytwa ! Nikt lepszego nie wymyślił i nie wymyśli ... arrow
~AAA: To rzeczywiście bardzo dobry program, szczerze wart polecenia. Przy tak wysokiej ocenie być może niestosowne jest wspominać o innym, nieco l... arrow
Programów: 11971
Istniejemy od: 6928 dni

2Printer 4.8


2Printer to konsolowy program do grupowego drukowania wielu dokumentów. Wspierane są pliki w formatach pakietu Microsoft Office, PDF, zdjęcia, pliki tekstowe i inne, dzięki czemu użytkownik będzie mógł bez problemu wydrukować większość, o ile nie wszystkie dokumenty różnych typów wchodzące w skład jakiegoś projektu. Pomimo obsługi poprzez interfejs tekstowy, aplikacja jest dość przyjazna w obsłudze i może być ciekawą propozycją nie tylko dla użytkowników zaawansowanych (składnia poleceń jest stosunkowo prosta i dobrze opisana na stronie internetowej producenta, w związku z czym z obsługą nie powinno być żadnych problemów).

Co więcej, poza samą możliwością tworzenia grupowych zadań wydruku, aplikacja pozwala wybrać do tego zadania odpowiednią drukarkę, a nawet zaplanować całe zadanie na konkretną godzinę i datę. Takie rozwiązanie może się przydać szczególnie w firmach (konieczny będzie tu zakup pełnej licencji), kiedy masowy wydruk korespondencji do pracowników, można zaplanować na późne godziny wieczorne, czy nocne, kiedy nikomu w placówce nie będzie to przeszkadzać. Program może zostać także z łatwością zintegrowany z innymi aplikacjami, ponieważ jego działanie może być wyzwalane poprzez skrypty VB lub pliki wsadowe. Opakować w skrypty można również działania wykonywane w samej aplikacji, skracając tym samym czas ustawiania wszystkich parametrów w przyszłości.

Niezależnie od planowanego obszaru zastosowania programu, 2Printer jest ciekawą propozycją, która z pewnością ułatwi drukowanie wielu dokumentów. Oszczędnością będzie tutaj przede wszystkim czas, jaki użytkownik będzie musiał spędzić przy komputerze na dość mozolnych i powtarzalnych czynnościach uruchamiania procesów drukowania każdego dokumentu i pliku z osobna. Program zdecydowanie wart jest przetestowania.
Licencja: Freeware (darmowa tylko do użytku domowego)
System Operacyjny: Windows XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 4 (1 głosów)

Strefa Download programu
2Printer2Printer 4.8
Wersja stabilna
6.5 MB | 2015-06-10

Ilość pobrań: 139 | W tym miesiącu: 1 | W poprzednim miesiącu: 0

Komentarze (0)
2Printer