w
googluj

Dashlane 6.2124.0


Program Dashlane służy do kompleksowej obsługi naszych haseł, tożsamości w internecie oraz płatności on-line. Z jego pomocą możemy bezpiecznie zautomatyzować niemal wszystkie nasze działania w sieci, wymagające podawania danych osobowych i haseł.

Aplikacja umożliwia pobranie z przeglądarek internetowych wszystkich informacji logowania. Dzięki temu możemy natychmiast wypełniać wszystkie formularze w internecie za pomocą jednego kliknięcia – zapisane w programie dane są przenoszone bezpośrednio z programu na stronę WWW.

W przeciwieństwie do innych tego typu aplikacji, często przechowujących wrażliwe dane w chmurze, Dashlane szyfruje nasze informacje na dysku lokalnym, używając 256-bitowego algorytmu AES. Dashlane zabezpiecza wszystkie nasze hasła i inne dane osobowe jednym hasłem nadrzędnym, które musi składać się przynajmniej z siedmiu liter i jednej cyfry. Pamiętać należy, że bez tego hasła nie uzyskamy dostępu do przechowywanych w programie informacji, zatem zapomnienie go jest wysoce niewskazane.

Program potrafi także wskazać te hasła, które są zbyt słabe lub które powtarzają się w kilku serwisach. Istnieje również możliwość automatycznego zastąpienia wszystkich haseł nowymi, losowo generowanymi w programie, których oczywiście nie musimy pamiętać, znając hasło główne.

Możliwe jest również zmienienie Dashlane w elektroniczny portfel. Wystarczy dodać do programu dane naszego konta w banku, karty kredytowej lub konta PayPal, by znacznie ułatwiać i przyspieszyć zakupy on-line. Dashline może też przechowywać kopie naszego dowodu tożsamości, paszportu, prawa jazdy i numerów identyfikacji podatkowej. W program wbudowany jest notatnik, dzięki któremu możemy bezpiecznie przechowywać np. numery seryjne naszego oprogramowania czy hasła do sieci wi-fi.

Aplikacja może nas poinformować o złamaniu zabezpieczeń na odwiedzanych przez nas stronach. Przykładowo, w razie wykrycia włamania na stronę naszego banku i wycieku haseł z jego bazy danych, Dashlane natychmiast wyświetli odpowiedni komunikat i doradzi natychmiastową zmianę zagrożonego hasła.

Program pozwala również na synchronizację danych między komputerami i urządzeniami takimi jak iPhone czy iPad, oraz zdalną dezaktywację skradzionego lub zgubionego sprzętu.

Ograniczenia!
Przez 30 dni po instalacji darmowa wersja programu ma funkcjonalność płatnej wersji Premium, pozwalającej m.in na przechowywanie nielimitowanej ilości kopii zapasowych naszych danych na serwerze producenta oraz dostęp do nich bezpośrednio z poziomu przeglądarki, bez konieczności instalowania klienta programu.

Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows 2000/XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 2.9 (20 głosów)

Strefa Download programu
DashlaneDashlane 6.2124.0
Wersja stabilna
87.2 MB | 2021-07-12
przejdź Dashlane dla Android

Ilość pobrań: 1315 | W tym miesiącu: 1 | W poprzednim miesiącu: 2

Komentarze (4)
Dashlane
avatararrow
~grawies | 2016.05.19 15:28
2 Oceniam pozytywnieOceniam negatywnieZgłoś nadużycie
Nie bawić się tym!!! Wykrada hasła, podmienia strony, zwalnia komputerPo angielsku jest od groma stron jak to odinstalować i nazywają to wprost malware!!
Dashlane 4.1.1.10306
avatararrow
~ryniu | 2016.05.03 13:55
0 Oceniam pozytywnieOceniam negatywnieZgłoś nadużycie
30 dni free. OK. A ile wreszcie płatna wersja?
Dashlane 4.1.1.10306
avatararrow
~Hex | 2015.10.11 09:40
4 Oceniam pozytywnieOceniam negatywnieZgłoś nadużycie
@~OLi>

Jaka znowu bryndza? Przecież Dashlane to ścisła czołówka managerów haseł, a wśród tych z opcją za free jest najlepszy.
Dashlane 3.5.2.91395
avatararrow
~OLi> | 2015.07.23 10:03
-8 Oceniam pozytywnieOceniam negatywnieZgłoś nadużycie
Bryndza. Odradzam zasysania !!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Dashlane 3.5.0.89717