w
googluj
pl

F-Secure KEY 4.9.135


F-Secure KEY to program do przechowywania haseł, nazw użytkowników, a także pozostałych danych uwierzytelniających. Aplikacja zabezpiecza dostęp do wyżej wymienionych informacji przy pomocy pojedynczego hasła głównego (tzw. master password). Program gromadzi nasze hasła do witryn, sklepów online, banków internetowych, programów, gier itd. w pojedynczym, świetnie chronionym systemie.

Narzędzie potrafi automatycznie uzupełniać loginy i hasła w formularzach logowania stron internetowych, web aplikacji lub zwykłych programów, zabezpieczając użytkownika przed keyloggerami, które przechwyciłyby poufne dane w wypadku uwierzytelnienia przy użyciu klawiatury. Aby skorzystać z funkcji autouzupełniania należy wcisnąć CTRL+F2 lub aktywować pole z hasłem i kliknąć wyświetlaną w nim ikonkę F-Secure KEY (zastosowanie CTRL+F2 wypełni automatycznie również pole loginu).

Dzięki intuicyjnej obsłudze, z łatwością wprowadzimy nasze wrażliwe informacje do programu, a także zaimportujemy je z plików wyeksportowanych w nim wcześniej, czy z plików XML, pochodzących z innych menadżerów haseł. Nowo tworzone lub już istniejące rekordy loginów i haseł można dostosować pod kilkoma względami – ustalić ich opis, wybrać odpowiednią ikonę, zdecydować o kolorze paska rekordu (barwa ułatwia rozpoznanie w ogólnym wykazie), zaopatrzyć je w notatki oraz podać adres URL witryny, w której zostaną automatycznie wprowadzone dane uwierzytelniające. Program oferuje moduł generacji bezpiecznych haseł, pozwalający na ustalenie ich długości, zastosowanie małych i wielkich liter, cyfr oraz znaków specjalnych. W aplikacji dostępna jest także funkcja szybkiego wyszukiwania haseł. W każdej chwili możemy zablokować okno narzędzia, aby niepowołane osoby nie uzyskały dostępu do danych uwierzytelniających, poza tym blokada jest również włączana automatycznie, po upływie kilku minut bezczynności programu.

Aplikacja współpracuje z wieloma urządzeniami mobilnymi, za pomocą chmury można synchronizować bazę haseł pomiędzy smartfonami, tabletami czy komputerami, wspierane są iPhone oraz iPad (iOS 5 lub wyższa wersja), urządzenia z systemem Android (minimalnie wersja 4.0), a także komputery z Windows ( 7 i późniejsze wydania) i Mac OS (od wersji 10.7 wzwyż). Dodatkowo za pomocą aplikacji będziemy w stanie na bieżąco śledzić aktualne wiadomości o nowych zagrożeniach pojawiających się w Internecie. Wszystkie uwierzytelniające informacje są przechowywane lokalnie w bazie programu oraz w jej odpowiedniku, umieszczonym na serwerach F-Secure. Stosowane jest silne szyfrowanie bazy haseł zapisanej na dysku użytkownika, danych dostępnych na serwerach, a także transferu pomiędzy lokalnym komputerem a serwerami producenta aplikacji.

F-Secure KEY posiada bardzo elegancką szatę graficzną. Interfejs jest naprawdę intuicyjny i nawet mało doświadczeni użytkownicy nie powinni mieć żadnych problemów z jego obsługą. Po kliknięciu w opcję Help, dostępną w ustawieniach aplikacji, zostaniemy przeniesieni do witryny z działem FAQ, w którym można znaleźć wiele użytecznych porad, dotyczących właściwego korzystania z programu.

Uwaga!
Dostępna jest także płatna wersja Premium, która oferuje szybką synchronizację danych uwierzytelniających pomiędzy wszystkimi urządzeniami użytkownika, przeprowadzaną za pomocą bardzo bezpiecznej chmury serwerów. Wersję tę można nabyć w witrynie producenta.

Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows 7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 4.7 (3 głosów)

Strefa Download programu
F-Secure KEYF-Secure KEY 4.9.135
Wersja stabilna
31.96 MB | 2019-02-05
przejdź F-Secure KEY dla Android

Ilość pobrań: 521 | W tym miesiącu: 0 | W poprzednim miesiącu: 1

Komentarze (0)
F-Secure KEY