w
googluj
pl

Kaspersky Password Manager 9.0.2.767


Kaspersky Password Manager to prosta, lecz solidna aplikacja, której zadaniem jest bezpieczne przechowywanie naszych haseł i danych do formularzy na stronach internetowych oraz ich automatyczne wprowadzanie.

Po uruchomieniu aplikacji i utworzeniu konta w usłudze Kaspersky Protection Center (bądź zalogowaniu się na konto istniejące), pierwszym krokiem jest utworzenie hasła głównego, zabezpieczającego dostęp do bazy danych aplikacji. Należy pamiętać, że w przypadku zgubienia bądź zapomnienia hasła głównego, nie będzie możliwe uzyskanie dostępu do programu i przechowywanych w nim danych.

Kolejnym krokiem jest wybór metody autoryzacji zmian wprowadzanych w naszych hasłach. Oprócz hasła głównego, możemy użyć także specjalnie skonfigurowanego klucza pamięci USB lub urządzenia z adapterem Bluetooth. Możliwe jest także zainstalowanie rozszerzeń programu w popularnych przeglądarkach (Mozilli Firefox, Google Chrome, Operze i innych), umożliwiających szybkie wprowadzanie haseł i danych na strony internetowe. Możliwy jest także import haseł z przeglądarki i innych programów tego typu.

Hasła w programie przechowywane są z zachowaniem podziału na takie kategorie tematyczne, jak hasła do kont e-mail, portali społecznościowych, forów internetowych, usług bankowości elektronicznej czy gier on-line. Możliwe jest również zapisywanie szyfrowanych notatek oraz tożsamości internetowych, służących do wypełniania formularzy. Całą bazę danych możemy szybko i łatwo eksportować oraz tworzyć jej kopię zapasową.

Kaspersky Password Manager jest znakomitym wyborem na rynku programów przeznaczonych do kompleksowego zarządzania hasłami i innymi wrażliwymi danymi.

Ograniczenia!
Funkcjonalność wersji Trial jest ograniczona; można w niej przechowywać 15 zestawów danych logowania i jedną tożsamość internetową.

Licencja: Trial (testowa)
System Operacyjny: Windows XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 3 (4 głosów)

Strefa Download programu
Kaspersky Password ManagerKaspersky Password Manager 9.0.2.767
Wersja stabilna
8.39 MB | 2019-10-04
przejdź Kaspersky Password Manager dla Android

Ilość pobrań: 415 | W tym miesiącu: 0 | W poprzednim miesiącu: 0

Komentarze (0)
Kaspersky Password Manager