w
googluj
pl

CopyTrans TuneTastic 0.738


CopyTrans TuneTastic to program do porządkowania biblioteki muzycznej programu iTunes. Automatycznie wyszukuje problemy w naszej kolekcji, które mogą polegać na duplikatach utworów, niekompletnych albumach, nierozpoznanych płytach, bądź brakujących okładkach albumów (w chwili pisania tego tekstu, ostatnia z wymienionych funkcji pozostaje w fazie testów i nie jest jeszcze dostępna do użytku). Program jest bardzo prosty w obsłudze, a dzięki sprawnemu rozwiązywaniu wyszukanych problemów, może stanowić świetną propozycję dla wszystkich osób, które chcą w szybki sposób zaprowadzić porządek w swojej bibliotece muzycznej.

Aby skorzystać z jego możliwości, wystarczy po uruchomieniu wybrać automatyczną opcję rozpoznawania kłopotów z muzyką na naszym komputerze. Automatycznie wykryta ścieżka zapisu biblioteki muzycznej programu iTunes zostanie przeanalizowana, co może potrwać kilka sekund. Na bieżąco wyświetlany jest postęp prac z podziałem na kategorie działań. Kiedy wszystko zostanie przebadane, ostateczne wyniki wyświetlane są w głównym oknie. Możemy wówczas zagłębić się z rozwiązywanie problemów, które może polegać na przykład na ręcznym usunięciu wybranego pliku z duplikatów, bądź przypisaniu nazw nieznanemu albumowi. Do wszystkich wybranych utworów wyświetlić możemy szczegółowe informacje, dzięki którym możliwe jest łatwiejsze poruszanie się po bibliotece.

Na plus należy zaliczyć fakt, iż dokonywane w programie zmiany można cofnąć, dopiero po akceptacji są rzeczywiście wykonywanie na naszej bazie utworów. Ustawienia aplikacji pozwalają skontrolować wiele parametrów pracy. Warto się w nie zagłębić, aby dostosować program do własnych potrzeb.

Uwaga!
Program nie jest już dłużej rozwijany.

Spolszczenie!
Język polski interfejsu powinien zostać ustawiony automatycznie. W przeciwnym przypadku możemy go aktywować z poziomu ustawień.

Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows 98/Me/NT/2000/XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 5 (1 głosów)

Strefa Download programu
CopyTrans TuneTasticCopyTrans TuneTastic 0.738
Wersja stabilna
6.19 MB | 2015-05-13

Ilość pobrań: 83 | W tym miesiącu: 0 | W poprzednim miesiącu: 0

Komentarze (0)
CopyTrans TuneTastic