w
googluj

Dołącz do nas na:

facebook google+
Dodaj swój tematarrow
Więcej tematówarrow

Osób na forum: 705
Wszystkich postów: 939227
Wszystkich tematów: 139004

l r
~kuśka: Tnie wszystko jak brzytwa ! Nikt lepszego nie wymyślił i nie wymyśli ... arrow
~AAA: To rzeczywiście bardzo dobry program, szczerze wart polecenia. Przy tak wysokiej ocenie być może niestosowne jest wspominać o innym, nieco l... arrow
Programów: 11971
Istniejemy od: 7814 dni

CapsUnlocker 1.1


CapsUnlocker to bardzo proste, jednozadaniowe narzędzie usprawniające pracę na komputerze. Aplikacja jest odpowiedzialna za automatyczne zmienianie statusu klawisza Caps Lock - po upływie zadanego przez użytkownika czasu nieaktywności klawiatury, zostanie on w sposób bezobsługowy wyłączony. Program przypadnie do gustu użytkownikom mającym do czynienia z dużymi partiami tekstu - copywriterom, pisarzom, pracownikom biurowym. Narzędzie wyróżnia się przyjaznym, ograniczonym do minimum interfejsem.

Aplikacja podczas działania minimalizuje się do zasobnika systemowego, dzięki czemu nie przeszkadza w żaden sposób użytkownikowi. Po naciśnięciu prawym przyciskiem myszy na ikonę w obszarze powiadomień, możemy włączyć/wyłączyć działanie programu, całkowicie zablokować klawisz Caps Lock, aktywować tryb Override (zapobiega on przypadkowemu włączeniu trybu kapitalizacji liter) bądź też otworzyć okno konfiguracyjne. Dodatkowe opcje aplikacji nie są zbyt imponujące, tym niemniej w łatwy sposób zmienimy wygląd ikony oraz domyślny interwał czasowy. Jeśli narzędzie przypadło nam do gustu i uważamy je za przydatne w codziennej pracy na komputerze, warto dodać je także do autostartu Windows.

CapsUnlocker jest dostępny bezpłatnie na zasadach licencji freeware, dzięki czemu może być użytkowany zarówno w domu jak i w firmie. Aplikacja nie wymaga również instalacji w systemie operacyjnym - wystarczy pobrać archiwum w formacie ZIP, rozpakować je w dowolnej lokalizacji, a następnie uruchomić plik wykonywalny.
Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows 2000/XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 4.5 (2 głosów)

Strefa Download programu
CapsUnlockerCapsUnlocker 1.1
Wersja stabilna
0.09 MB | 2013-08-18

Ilość pobrań: 238 | W tym miesiącu: 1 | W poprzednim miesiącu: 1

Komentarze (0)
CapsUnlocker