w
googluj

Dołącz do nas na:

facebook google+
Dodaj swój tematarrow
Więcej tematówarrow

Osób na forum: 697
Wszystkich postów: 946081
Wszystkich tematów: 141132

l r
~kuśka: Tnie wszystko jak brzytwa ! Nikt lepszego nie wymyślił i nie wymyśli ... arrow
~AAA: To rzeczywiście bardzo dobry program, szczerze wart polecenia. Przy tak wysokiej ocenie być może niestosowne jest wspominać o innym, nieco l... arrow
Programów: 11971
Istniejemy od: 7834 dni
pl

PasteCopy.NET 1.3


PasteCopy.NET jest to przydatne narzędzie dla osób często kopiujących treści czy grafikę pomiędzy różnymi dokumentami. PasteCopy.NET rozszerza możliwości schowka systemowego umożliwiając jednoczesne przechowywanie wielu zróżnicowanych elementów. Dostępne jest jako narzędzie portable (przenośne) ale umożliwia również instalację lokalną w systemie. Po instalacji mamy możliwość wyboru sposobu uruchamiania oraz poziomu integracji z systemem operacyjnym.

Program dostępny jest w języku polskim jednak tłumaczenie interfejsu jest niekompletne i pozostawia wiele do życzenia. Użytkowanie jest bardzo wygodne i intuicyjne. Wystarczy, że w systemie zaznaczymy interesujący nas element i uruchomimy opcję kopiowania (np. skrótem Ctrl+C), a od razu zobaczymy ten element w okienku programu przypisane do odpowiedniej kategorii. Dostępny jest podgląd zarówno obrazów jak i dokumentów tekstowych. Możemy definiować wiele kategorii i odpowiednio sortować elementy. Okienko programu możemy w każdej chwili zminimalizować do zasobnika systemowego. Bardzo przydatna wydaje się możliwość konwersji dokumentów przed wklejeniem. Program udostępnia np. możliwość konwersji zapisanego dokumentu html czy rtf na plik tekstowy.

Najlepszą ze wszystkich funkcji programu zdecydowanie jest możliwość zabierania schowka systemowego ze sobą. Jeśli zainstalujemy program w wersji przenośnej (portable) np. na pamięci pendrive, będziemy nosić ze sobą nie tylko program, ale także wszystko to co „wrzuciliśmy” do schowka.

Wymagania!
Do poprawnego działania programu wymagane jest zainstalowanie środowiska .NET Framework.

Licencja: Freeware (darmowa tylko do użytku domowego)
System Operacyjny: Windows 98/Me/2000/XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 4.5 (4 głosów)

Strefa Download programu
PasteCopy.NETPasteCopy.NET 1.3
Wersja stabilna
0.78 MB | 2014-07-12

Ilość pobrań: 205 | W tym miesiącu: 1 | W poprzednim miesiącu: 1

Komentarze (0)
PasteCopy.NET