w
googluj

Dołącz do nas na:

facebook google+
Dodaj swój tematarrow
Więcej tematówarrow

Osób na forum: 718
Wszystkich postów: 946089
Wszystkich tematów: 141132

l r
~kuśka: Tnie wszystko jak brzytwa ! Nikt lepszego nie wymyślił i nie wymyśli ... arrow
~AAA: To rzeczywiście bardzo dobry program, szczerze wart polecenia. Przy tak wysokiej ocenie być może niestosowne jest wspominać o innym, nieco l... arrow
Programów: 11971
Istniejemy od: 7834 dni

Sizer 3.34 + 3.4 Dev Build 482


Sizer to niewielkie rozszerzenie funkcjonalności systemów operacyjnych z rodziny Windows. Jak sama nazwa sugeruje, jest to program do zmiany rozmiaru okien do wskazanego przez użytkownika rozmiaru. Aplikacja w trakcie działania rezyduje w zasobniku systemowym, dzięki czemu jest zawsze pod ręką, nie przeszkadzając w bieżącej pracy na komputerze. Po naciśnięciu prawym przyciskiem myszy na obramowanie okna, zostanie wyświetlone menu kontekstowe, z którego należy wybrać docelowy rozmiar. Narzędzie będzie przydatne w wielu sytuacjach. Jest w szczególności rekomendowane podczas tworzenia zrzutów ekranowych oraz testowania stron internetowych.

Narzędzie posiada szereg przydatnych opcji konfiguracyjnych, pozwalających na dostosowanie dostępnych funkcji do potrzeb użytkownika. Na początku warto zmodyfikować listę predefiniowanych wartości i uzupełnić ją o własne pozycje. W tym celu wystarczy wpisać dane (nazwa wpisu, wysokość, szerokość, tryb przenoszenia okna), a następnie nacisnąć na przycisk "Add". Dodatkowe funkcje pozwalają na ustalenie domyślnego rozmiaru siatki dla trybu interaktywnego oraz włączenie/wyłączenie dymków i ikony w zasobniku systemowym.

Program Sizer jest rozpowszechniany bezpłatnie (licencja freeware). Aplikacja może być wykorzystywana zarówno w zastosowaniach niekomercyjnych jak i komercyjnych. Narzędzie posiada bardzo dobrą dokumentację, składającą się z: przewodnika, zestawu pytań i odpowiedzi, historii zmian i informacji na temat planów rozwojowych. Wszystkie wymienione dokumenty znajdują się na oficjalnej stronie producenta.
Licencja: Freeware (darmowa tylko do użytku domowego)
System Operacyjny: Windows 98/Me/NT/2000/XP/Vista/7
Oceń program:
-/5

Ocena: 4.5 (2 głosów)

Strefa Download programu
SizerSizer 3.34
Wersja stabilna
0.18 MB | 2013-03-15
Sizer 3.4 Dev Build 482
Wersja rozwojowa
0.04 MB | 2014-09-27

Ilość pobrań: 1507 | W tym miesiącu: 1 | W poprzednim miesiącu: 4

Komentarze (0)
Sizer