w
googluj

Dołącz do nas na:

facebook google+
Dodaj swój tematarrow
Więcej tematówarrow

Osób na forum: 718
Wszystkich postów: 946086
Wszystkich tematów: 141132

l r
~kuśka: Tnie wszystko jak brzytwa ! Nikt lepszego nie wymyślił i nie wymyśli ... arrow
~AAA: To rzeczywiście bardzo dobry program, szczerze wart polecenia. Przy tak wysokiej ocenie być może niestosowne jest wspominać o innym, nieco l... arrow
Programów: 11971
Istniejemy od: 7834 dni

KatMouse 7


KatMouse to niewielki dodatek do systemu Windows, który w znacznym stopniu zwiększa funkcjonalność środkowego przycisku myszy. Za pomocą pokrętła, będącego integralną częścią komputerowego "gryzonia" wykonamy szereg operacji, związanych z zarządzaniem zadaniami widocznymi na pulpicie oraz przewijaniem treści niemieszczących się na ekranie. Co ciekawe, operacja ta jest możliwa również dla okien będących w tle (tj. przykrytych innymi oknami).

Narzędzie jest gotowe do działania zaraz po zakończeniu instalacji. Domyślne ustawienia KatMouse są dobrze dobrane i wystarczają do komfortowej pracy, niemniej w specyficznych sytuacjach mogą wymagać drobnego dostosowania. Do tego celu służy panel z opcjami konfiguracyjnymi. Użytkownik może w prosty sposób zmienić czułość przewijania treści, zmodyfikować domyślne akcje oraz stworzyć listę wyjątków (zarówno dla procesów jak i klas okien). Program w trakcie pracy minimalizuje się do zasobnika systemowego, dzięki czemu nie przeszkadza w bieżącej pracy na komputerze. Co więcej, po naciśnięciu lewego przycisku myszy na ikonę w obszarze powiadomień, możemy w szybki sposób włączyć/wyłączyć modyfikacje wprowadzone przez aplikację.

KatMouse jest programem całkowicie darmowym, zarówno do zastosowań niekomercyjnych jak i komercyjnych. Jeśli jednak narzędzie przypadło nam do gustu, możemy rozważyć donację na rzecz producenta.

Uwaga!
W zasobach portalu znajdziemy również wersję Beta, w której znajdziemy szereg istotnych poprawek. Najważniejszymi z nich są wsparcie procesów 64-bitowych oraz usprawnione działanie w systemie Windows 7.

Wymagania!
Aplikacja nie jest w pełni kompatybilna ze wszystkimi programami działającymi w środowisku Windows. Przykładem przytoczonym przez autora jest pakiet Microsoft Office w wersji 2000.

Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows NT/2000/XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 4.3 (3 głosów)

Strefa Download programu
KatMouseKatMouse 7
Wersja stabilna
2.31 MB | 2014-03-01

Ilość pobrań: 1404 | W tym miesiącu: 3 | W poprzednim miesiącu: 1

Komentarze (1)
KatMouse
avatararrow
~gon | 2013.07.13 10:28
0 Oceniam pozytywnieOceniam negatywnieZgłoś nadużycie
Super programik, takie nie wielki programik a bardo ułatwia przeglądanie internetu w kartach na które nie trzeba klikać żeby przewijać stronę kółkiem myszy.

Polecam wszystkim:-)
KatMouse 1.04