w
googluj

Dołącz do nas na:

facebook google+
Dodaj swój tematarrow
Więcej tematówarrow

Osób na forum: 697
Wszystkich postów: 946081
Wszystkich tematów: 141132

l r
~kuśka: Tnie wszystko jak brzytwa ! Nikt lepszego nie wymyślił i nie wymyśli ... arrow
~AAA: To rzeczywiście bardzo dobry program, szczerze wart polecenia. Przy tak wysokiej ocenie być może niestosowne jest wspominać o innym, nieco l... arrow
Programów: 11971
Istniejemy od: 7834 dni

HotKey Resolution Changer 2.1


Posiadacze dwóch lub więcej monitorów często borykają się z koniecznością ręcznego ustawiania rozdzielczości i innych ustawień ekranu dla każdego wyświetlacza z osobna, co staje się szczególnie kłopotliwe, gdy tych zmian trzeba dokonywać często. Za pomocą darmowego narzędzia HotKey Resolution Changer możliwe jest utworzenie zestawu predefiniowanych ustawień dla wszystkich monitorów oraz skrótów klawiszowych ułatwiających przełączanie się między nimi.

Oprócz rozdzielczości ekranu (od najniższej obsługiwanej 640x480 aż po rozdzielczości Full HD), możliwe jest także zdefiniowanie pożądanej liczby kolorów (8 bit, 16 bit i standardowe 32 bit) oraz częstotliwości odświeżania ekranu (60 lub 75 hz).

Program HotKey Resolution Changer pozwala na ustalenie od dwóch do maksymalnie 9 różnych skrótów klawiaturowych, z których każdy odpowiada innemu ustawieniu monitorów. Możliwy jest również powrót do rozdzielczości natywnej za pomocą kombinacji klawiszy CTRL+ALT+SHIFT+R. Opcja „rawmode” daje możliwość włączenia do ustawień wszystkich rozdzielczości obsługiwanych przez kartę graficzną, bez względu na techniczne ograniczenia poszczególnych wyświetlaczy.

Aplikacja uruchamia się w postaci zminimalizowanej ikony na pasku zadań. Jeśli nie chcemy bądź nie lubimy posługiwać się skrótami klawiszowymi, dostęp do zdefiniowanych przez nas ustawień możemy również uzyskać z menu kontekstowego, rozwijającego się po kliknięciu prawym przyciskiem myszy na ikonę programu w pasku zadań.

Uwaga!
Program nie wymaga instalacji.

Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows 98/Me/NT/2000/XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 4 (6 głosów)

Strefa Download programu
HotKey Resolution ChangerHotKey Resolution Changer 2.1
Wersja stabilna
0.47 MB | 2013-06-05

Ilość pobrań: 3177 | W tym miesiącu: 19 | W poprzednim miesiącu: 2

Komentarze (0)
HotKey Resolution Changer