w
googluj

Dołącz do nas na:

facebook google+
Dodaj swój tematarrow
Więcej tematówarrow

Osób na forum: 736
Wszystkich postów: 946077
Wszystkich tematów: 141132

l r
~kuśka: Tnie wszystko jak brzytwa ! Nikt lepszego nie wymyślił i nie wymyśli ... arrow
~AAA: To rzeczywiście bardzo dobry program, szczerze wart polecenia. Przy tak wysokiej ocenie być może niestosowne jest wspominać o innym, nieco l... arrow
Programów: 11971
Istniejemy od: 7834 dni

Reboot-To 1.2.4.9


Niejeden użytkownik ma na swoim komputerze osobistym zainstalowane dwa lub więcej systemy operacyjne - czy to ze względów edukacyjnych, czy to zawodowych, czy też ze zwykłej ciekawości. Oczywiście, obsługa komputera z kilkoma systemami może być nieco kłopotliwa, niż w przypadku jednego systemu, dlatego też użytkownik taki winien się uzbroić w jak najwięcej użytecznych programów, które mu w tym pomogą. Najpopularniejsze są tzw. boot loadery, czyli aplikacje pozwalające na wybór (ręczny lub, po upływie określonego przez użytkownika czasu, automatyczny) wybór systemu operacyjnego podczas rozruchu komputera. Czy da się ten proces jeszcze bardziej uprościć? Okazuje się, że tak -w sukurs przychodzi nam bowiem Reboot-To.

Reboot-To jest bardzo prostą, niezwykle wygodną, a do tego jeszcze w pełni darmową aplikacją do zarządzania restartami komputera. Program uruchamia się wraz ze startem systemu, po czym działa w tle i, na nasze żądanie, pozwala jednym kliknięciem wybrać system operacyjny, który zostanie uruchomiony po restarcie komputera. Pozwala to zaoszczędzić czasu i klikania, jako że program działa w pełni automatycznie i umożliwia pominięcie boot menu, z poziomu którego normalnie wybieramy system operacyjny do załadowania. Warto zaznaczyć, że wybór uruchamianego systemu z poziomu programu Reboot-To nie oznacza, że taki system będzie uruchamiany za każdym razem (jest to wybór jednorazowy). Następne uruchomienie będzie odbywało się standardowo jak dotychczas bez użycia Reboot-To.

Co ciekawe, program współpracuje nie tylko z systemami z rodziny Windows, ale także z Linuksem, dzięki czemu nic nie stoi na przeszkodzie, by po restarcie komputera zamiast innej wersji Windowsa załadował się nam system Ubuntu.

Uwaga!
Aby pobrać i zainstalować program, należy ją bezpłatnie "zakupić" na stronie producenta.
Do działania aplikacji wymagane jest środowisko .NET Framework w wersji 3.5.

Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 3 (2 głosów)

Strefa Download programu
Reboot-ToReboot-To 1.2.4.9
Wersja stabilna
1.06 MB | 2013-05-27

Ilość pobrań: 249 | W tym miesiącu: 1 | W poprzednim miesiącu: 1

Komentarze (0)
Reboot-To