w
googluj

Dołącz do nas na:

facebook google+
Dodaj swój tematarrow
Więcej tematówarrow

Osób na forum: 718
Wszystkich postów: 946089
Wszystkich tematów: 141132

l r
~kuśka: Tnie wszystko jak brzytwa ! Nikt lepszego nie wymyślił i nie wymyśli ... arrow
~AAA: To rzeczywiście bardzo dobry program, szczerze wart polecenia. Przy tak wysokiej ocenie być może niestosowne jest wspominać o innym, nieco l... arrow
Programów: 11971
Istniejemy od: 7834 dni

SleepyTunes 1.0.0


SleepyTunes to niewielki, ale niezwykle przydatny program służący do dynamicznego zarządzania poziomem głośności w systemie Windows. Jak sama nazwa wskazuje, głównym zadaniem aplikacji jest płynne zmniejszanie natężenia dźwięku w taki sposób, by użytkownik mógł zasnąć przy dźwiękach ulubionej muzyki. Program charakteryzuje się niskim obciążeniem zasobów systemowych oraz wysoką precyzją działania.

Obsługa narzędzia jest bardzo prosta i nie sprawi żadnych problemów początkującym użytkownikom komputera. W górnej części okna znajdziemy formatkę, za pomocą której należy dostosować przebieg narastania/zmniejszania poziomu dźwięku. Procedura odbywa się przy wykorzystaniu odpowiednich akcji myszy - dwukrotne naciśnięcie lewego klawisza tworzy nowy punkt kontrolny, pokrętłem regulujemy skalę, a przeciągając węzły modyfikujemy ich pozycję. Zmienić możemy również domyślną akcję, wykonywaną po upływie określonego czasu (zamknięcie programu, wyłączenie lub ponowne uruchomienie komputera, wylogowanie użytkownika, zablokowanie stanowiska, hibernacja, wykonanie polecenia). Po zakończeniu konfiguracji wystarczy nacisnąć na przycisk "Start".

Uwaga!
Instalator proponuje skopiowanie na dysk dodatkowych komponentów, takich jak pakiet TuneUp Utilities. Nie są one konieczne do poprawnego działania aplikacji, dlatego sugerujemy je zignorować - w tym celu po prostu odznaczamy odpowiednie opcje w kreatorze instalacyjnym.

Ograniczenia!
SleepyTunes jest dostępny bezpłatnie do zastosowań osobistych (działalność niekomercyjna). Szczegółowe informacje na temat warunków licencyjnych znajdziemy bezpośrednio u producenta.

Wymagania!
Program do poprawnego funkcjonowania wymaga pakietu .NET Framework w wersji 3.5 lub wyższej.

Licencja: Freeware (darmowa tylko do użytku domowego)
System Operacyjny: Windows Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 4.5 (2 głosów)

Strefa Download programu
SleepyTunesSleepyTunes 1.0.0
Wersja stabilna
1.52 MB | 2013-04-24

Ilość pobrań: 149 | W tym miesiącu: 1 | W poprzednim miesiącu: 1

Komentarze (0)
SleepyTunes